هدایای مدعیان برای جشن زودهنگام پوکر پرسپولیس!

0
24

خبرورزشی/ سعید شاه‌نظری؛ هواداران تیم‌های مدعی لیگ برتری از قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر برای بار چهارم دل خوشی ندارند و برخی معتقدند به سرخپوشان تهرانی برای کسب جام چهارم کمک شد، اما این افراد قبل از توجه به نتایج پرسپولیس باید نتایج تیم‌های محبوب خودشان را مرور کنند. در روز‌هایی که پرسپولیس تا رتبه هفتم جدول هم سقوط کرده بود، خبری از مصاحبه علیه این تیم نبود ولی در نیم‌فصل دوم که همه مدعیان راه را برای قهرمانی پرسپولیس باز کردند، مصاحبه‌ها شروع شد. همه این مصاحبه‌ها فقط برای آرام کردن دل هواداران است وگرنه تمامی مدعیان قهرمانی لیگ برتر خودشان برای پرسپولیسی‌ها قبل از قهرمانی کادو فرستادند.
تقدیم سرمربی
بهترین کادو قهرمانی را شهرخودرو به پرسپولیس داد. آن‌ها در ازای دریافت حدود ۸ میلیارد تومان، بی‌خیال سرمربی موفق تیم‌شان شدند که همین پرسپولیس را در نیم‌فصل اول برده بود.
۳ امتیاز ناقابل
سپاهان در میان تیم‌های لیگ برتری پیش‌دستی کرد و ۳ امتیاز به پرسپولیس هدیه داد. این تیم حاضر به بازی با پرسپولیس در زمان مقرر نشد تا یک بازی ۶ امتیازی را واگذار کند.
گل به‌خودی
استقلال هم انواع هدایا را برای پرسپولیس فرستاد. آن‌ها نیم‌فصل اول شوت خارج چهارچوب مهدی عبدی را به گل برای پرسپولیس تبدیل کردند و نیم‌فصل دوم هم از شوت بی‌جان استوکس یه موقعیت صددر‌صد گلزنی برای بشار رسن ساختند. مدیران استقلال هم بیکار نبودند و با فراری دادن سرمربی ایتالیایی این تیم که صدر جدول را از پرسپولیس گرفته بود، خدمت بزرگی به پرسپولیسی‌ها کردند.
اخراج سرمربی برنده
تراکتور یکی از تیم‌هایی بود که در نیم‌فصل اول لیگ برتر زیبا فوتبال بازی می‌کرد. حتی در باخت ۴ بر ۲ به استقلال هم آن‌ها فوق العاده بودند. در زمان دنیزلی خارجی‌های این تیم می‌درخشیدند و پرسپولیس را هم در نیم‌فصل اول بردند، اما مدیران این تیم با اخراج مربی برنده خود، خیال پرسپولیس را راحت کردند.
هدایای دیگر تیم‌ها
پرسپولیس نیم‌فصل اول برابر نفت مسجدسلیمان و ماشین‌سازی در خانه امتیاز از دست داد. مهره کلیدی نفت در بازی رفت سوشا مکانی بود و در ماشین‌سازی هم رسول خطیبی تیم سختکوشی ساخته بود. هر دو تیم مهره‌های کلیدی خود را در نیم‌فصل دوم از دست دادند تا پرسپولیس در خانه حریف این دو تیم را هم شکست دهد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید