الزام افزایش مطالبه گری مدیران آستارا از مدیران استان

0
39

ایسنا/گیلان سرپرست فرمانداری بندر مرزی آستارا بر الزام افزایش مطالبه گری مدیران این شهرستان از مدیران استانی برای حل مشکلات مردم تأکید کرد.

رضا جمشیدی، در جلسه شورای اداری بندر مرزی آستارا که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: فاصله طولانی شهرستان مرزی بندر آستارا با مرکز استان از مشکلاتی است که ارائه خدمات به شهروندان را با چالش مواجه کرده است.

وی با بیان اینکه مدیران نقش مهمی را در کوتاه شدن این فاصله و تسهیل در امور دارند، ادامه داد: افزایش مطالبه گری مدیران این شهرستان از مدیران استانی برای حل مشکلات مردم از الزامات است.

وی در بخش دیگر سخنان خود همگان را به صرفه جویی در مصرف انرژی دعوت و اضافه کرد: مدیران و دستگاه های دولتی و غیردولتی باید پیشگام در این مهم باشند.

جمشیدی در بخش دیگر سخنان خود تلاش برای جهش تولید را ملاک ارزیابی مدیران شهرستانی برشمرد و خاطرنشان کرد: ما در سال پایانی خدمت رسانی دوت تدبیر و امید هستیم و باید به دور از هرگونه اختلاف سلیقه، در راستای توسعه، عمران، آبادانی و کاهش مشکلات مردم قدم برداریم.

وی اتمام پروژه های نیمه تمام را از مهمترین اهداف عنوان کرد و افزود: همه کارکنان دولت باید تا آخرین روز کار دولت، برای خدمت به هموطنان کار کنند.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید