پیام حسن کربلایی خطاب به دلخوش

0
36

وقتی حرام خوردی، حریم را خواهی شکست/ اگر نمایندگان مدافع ولایت و نماینده‌ ایشان نباشند، پس مدافع کدام ارزش هستند؟!

وقتی حرام خوردی، حریم را خواهی شکست/ اگر نمایندگان مدافع ولایت و نماینده‌ ایشان نباشند، پس مدافع کدام ارزش هستند؟!

.

به گزارش دیار باد منجیل به نقل از سرویس سیاسی گیلانستان، حسن کربلایی دبیر حزب موتلفه اسلامی استان گیلان در واکنش به گستاخی دلخوش به نماینده مقام معظم رهبری در گیلان یادداشتی به شرح زیر نوشت:

وقتی حرام خوردی ، حریم را خواهی شکست

بنام خدا ،

حکایت دلخوش هم حکایت عجیبی است و عجیب تر از آن ، سکوت و کوتاهی نمایندگان مجلس است ،

وقتی مردابخوار استان گیلان سخنان پدرانه و دلسوزانه و بحق نماینده محترم ولی فقیه در استان را بر نمی تابد ، و در جمع مدیران استان و نمایندگان ملت ، سخنان ایشان را حرفهای مفت میداند و با وقاحت تمام آن را به زبان جاری میکند ، انسان به یاد کوتاهی نمایندگان همین مجلس می افتد که نتوانستند نامحرمی را از جمع خود اخراج کنند.

مجلسیان با اینکه اسناد و مدارک لازم را برای رد اعتبارنامه دلخوش مردابخوار داشتند ولی کوتاه آمدند ،

آقایان نمایندگان گیلان، در جلسه امروز پنجشنبه بایستی محکم بر دهان دلخوش می‌کوبیدید و او را توبیخ می‌کردید که چرا اینگونه حرمت یک روحانی دلسوز و نماینده معزز ولی فقیه در این استان را می‌شکند .

و همینطور شما آقای استاندار ، چرا به عنوان رییس جلسه اداری استان ، او را از جلسه اخراج نکردید ؟

آقایان نمایندگان اگر شما مدافع ولایت و نماینده ایشان در استان نباشید ، پس مدافع کدام ارزش خواهید بود ؟

مجمع نمایندگان استان باید سریعا موضع خود را در قبال این حرمت شکنی دلخوش اعلان کند و این نحوه برخورد را محکوم نماید .

وقتی حضرت ابا عبدالله الحسین ع در روز عاشورا قصد داشت با یزیدیان و فریب خوردگانی که برای کشتن او به کربلا آمده بودند ، سخن بگوید و اتمام حجت کند ، جمعی از آنان سرو صدا و هلهله کردند و شلوغ کردند که صدای حسین ع به گوش همگان نرسد ، و آنجا بود که امام فرمودند: حق دارید چنین کنید ، زیرا شکمهاتان از مال حرام پر شده.

آقای نماینده مگر تو نبودی که چند روز پیش به مجلسیان تعهد دادی زمینهایی را که در کنار مرداب انزلی غارت کردی ، به بیت المال برگردانی؟

آیا حال و روزگار ما چنین شده که فردی مردابخوار باید در مقابل فقیهی که مشکلات و گرفتاریهای مردم و استان را در جمع مدیران استان، مهمان استان و نمایندگان استان مطرح کرده ،حرفهای نامربوط بزند ؟

آقایان نمایندگان گیلان ، اگر اعلان برائت نکنید ، و پاسخ مناسبی به دلخوش ندهید ، یعنی اینکه با سخن او موافقید ، و شرعا و قانونا در برابر خداوند و خون شهدا مسول هستید ،

غیرت و ولایتمداری شما مدیران و نمایندگانی که در آن جلسه بودید و دم فرو بستید به شما حکم میکند دلخوش را محکوم و از کسی که به او اهانت شده دلجویی کنید .

امیدوارم هرکس وظیفه خود را انجام دهد و مردم ما شاهد این نوع جسارتها و اهانت‌ها نباشند .

گیلان . حسن کربلایی

دوم مرداد هزار و سیصد و نود و نه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید