دستور ویژه ای که سردار سلیمانی داد /پاسخ حاج قاسم به گله کردن نیروهایش

0
50

کانال رسمی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در تلگرام ماجرایی به نقل از یکی از فرماندهان سپاه انصارالرضا خراسان جنوبی از سردار سلیمانی را منتشر کرد. بر اساس این روایت، سردار سلیمانی در جریان بازدید از منطقه‌ای که محل تردد قاچاقچیان و اشرار بوده است، وقتی حضور کولبرانی که محتاج نان شب هستند را مشاهده می‌کند دستور می‌دهد که برای حفظ جان آن‌ها اجرای عملیات را تا زمانی که بتوانند سران اشرار را به دام بیاندازند، معوق کنند تا صدمه‌ای به کولبران نرسد.

” سردار قاسمی فرمانده سپاه انصار الرضا خراسان جنوبی:

در منطقه‌ای غیرقابل عبور در شهداد کرمان، راه ارتباطی خراسان جنوبی و کرمان وجود دارد. این منطقه محل عبور اشرار و قاچاقچیان بود. سردار سلیمانی دستور داده بود که ما وارد عمل بشویم.

آماده شدیم و خود را به شهداد رساندیم. از بیسیم اشرار می‌شنیدیم که می‌گفتند از کوچه عبور می‌کنیم! منظور آن‌ها از کوچه، دهانه کوهی بود که به آن کوچه می‌گفتند. مجهز رفتیم و یک روز و نیم در راه بودیم، منطقه پر از آب شور بود.

سردار سلیمانی برای ما آب سرد و غذا آورد. با آنکه از آن مسیر اشرار عبور می‌کردند، اما سران اشرار نبودند بلکه کولبرانی محتاج نان شب بودند و آن منطقه بسیار گرم بود.

سردار سلیمانی هنگامی که منطقه را رصد کرد و حال و روز کولبران را دید، این را فهمید که اگر با آن‌ها امروز وارد مبارزه شویم تلفات زیادی می‌دهیم بنابراین دستور داد آن روز وارد حمله نشویم که تعدادی از نیروها گله کردند که ما خود را برای شهادت آماده کرده ایم!

حاج قاسم در برابر این سخنان گفت من یک تار موی شما را با صد قاچاقچی عوض نمیکنم، اما عجله نکنید.

۲۷۲۷

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید