توهین نژادپرستانه مشاور ترامپ به مجری سیاهپوست

0
27

به نوشته وبگاه «هیل»، استون در این برنامه‌ رادیویی با نام «آقای مو کِلی»، در حالی این رفتار را انجام داد که موضوع این برنامه درباره اتهامات وارد شده علیه وی و تصمیم دونالد ترامپ برای صدور حکم عفو او بود. 

مجری این برنامه رادیویی ضمن اشاره به برخورد متفاوت با برخی افراد در سیستم دادگستری فدرال آمریکا، خطاب به راجر استون گفت: «…من معتقدم که دوستی، روابط و گذشته تو با دونالد ترامپ به خواسته ترامپ مبنی بر اینکه عدالت توسط سیستم دادگستری اجرا شود می‌چربید که با تو به نادرستی برخورد شد.» 

مجری همچنین گفت: «با هزاران نفر روزانه به نادرستی برخورد می‌شود و این بار اسم تو در میان این افراد قرار گرفت. حدس می‌زنم این بیشتر از یک شانس بود راجر! درست است؟» 

راجر استون لحظه‌ای سکوت کرد و با غرولند گفت: «واقعاً دوست ندارم با این کاکاسیاه بحث کنم.» 

مجری در واکنش به این توهین بارها از او پاسخ خواست اما استون سکوت کرد. 

مجری این برنامه رادیویی بار دیگر تلاش کرد که وی درباره این توهین توضیح دهد و این بار استون ادعا کرد که صدای دریافتی وی ضعیف بوده است. 

با این حال، مجری این ادعا او را قبول نکرد و گفت: «تو چیزی در مورد کاکاسیاه گفتی.» استون نیز در پاسخ گفت: «من نگفتم، تو دیوانه شده‌ای.» 

مجری این برنامه، با این وجود مصاحبه‌ خود را ادامه داد و گفت: «او (استون) تصمیم آنچه که شنوندگان شنیدند به عهده خودشان گذاشت.»   

وی بعد از این مصاحبه در صفحه اجتماعی توئیتر ضمن انتقاد از این توهین نوشت: «من کاکاسیاه هیچ کسی نیستم.» 

دادگاهی در آمریکا اول اسفند ماه ۱۳۹۸ راجر استون را در پرونده اتهاماتش بابت دروغ به کنگره و ممانعت از انجام تحقیقات قانونی درخصوص پرونده ارتباط روسیه با پیروزی ترامپ در انتخابات ۲۰۱۶ مجرم شناخت و او را به تحمل ۴۰ ماه حبس محکوم کرد.

رئیس‌جمهور آمریکا برای راجر استون دستور عفو صادر کرد. کاخ سفید در بیانیه‌ای محکومیت وی را «غیرعادلانه» توصیف و اعلام کرد دونالد ترامپ یک «فرمان اجرایی اعطای عفو» برای تخفیف مجازات او صادر کرده است. 

۲۳۳۱۱

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید