تولید محتوای الکترونیکی آموزش ویژه اولیای دانش‌آموزان پایه اولی

0
25

ایسنا/گیلان معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش گیلان از آموزش اولیای کلاس اولی استان با تاکید بر آموزش‌های غیرحضوری و استفاده حداکثری از سامانه شاد در سال تحصیلی جدید، خبر داد.

پریسا فاطمی در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: آموزش اولیای دانش‌آموزان کلاس اولی‌ در سال تحصیلی جدید با تاکید بر آموزش مجازی به ویژه از طریق سامانه شاد است.

وی با اشاره به اینکه در سال تحصیلی جدید به علت شیوع ویروس کرونا برگزاری کلاس‌های حضوری اولیای دانش‌آموزان پایه اول ابتدایی، ممکن است سلامت اولیا را با خطراتی مواجه کند افزود: قسمت اعظم این آموزش‌ها از طریق فضای مجازی و شبکه شاد انجام می‌شود.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش گیلان با بیان اینکه برنامه‌ریزی‌هایی برای تولید محتوای الکترونیکی جهت آموزش اولیای دانش‌آموزان و همچنین معلمان پایه اول ابتدایی در حال انجام است، تصریح کرد: محتوای الکترونیکی آموزش اولیای دانش‌آموزان پایه اول ابتدایی ورودی سال تحصیلی ۱۴۰۰ – ۱۳۹۹ در هفت سر فصل مصوبه وزارت آموزش و پرورش در حال تولید است.

فاطمی افزود: در این راستا از ظرفیت معاونت‌های معاونت پرورشی، تربیت بدنی و سلامت و همچنین ادارات مشارکت‌های مردمی، انجمن اولیا و مربیان و همچنین آموزش و پرورش استثنایی با محوریت معاونت آموزش ابتدایی استان استفاده شده است.

وی آشنایی اولیای دانش‌آموزان با مقررات و دستورالعمل‌های تحصیلی دانش‌آموزان جهت بهبود کیفیت تحصیلی دانش‌آموزان، ارتقای کیفیت فرآیند یاددهی – یادگیری و بهره وری بیشتر آموزش‌های معلمان را از اهداف و همچنین سرفصل‌های مهم این برنامه برشمرد.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید