تعامل با نظام سلطه غیرعقلانی است

0
15

ایسنا/گیلان فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: عقلانی نیست با افرادی که از بنیان با اصول انقلاب اسلامی مشکل دارند مذاکره کنیم و این خواسته غیرمعقولانه عده‌ای پذیرفتنی نیست.

سردار محمد عبدالله‌پور امروز در دوره آموزشی توانمندسازی فرماندهان و مسئولان حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج کارمندان در رشت با اشاره به نقش موثر مردم در پیروزی و حفظ انقلاب اظهار کرد: امام خمینی(ره) مردم را سرمایه اصلی نظام می‌دانستند و به مسئولان توصیه داشتند که با تمام توان به این مردم خدمت‌رسانی کنند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی کودک‌کش، ظالم و جنایتکار هستند خاطرنشان کرد: موفقیت انقلاب اسلامی در گرو رسیدن به آرمان‌های از پیش تعیین شده است و هم‌اکنون نیز ما به دستاوردها و موفقیت‌های زیادی دست یافته‌ایم.

وی با اشاره به رهبری داهیانه مقام معظم رهبری پس از رحلت امام خمینی(ره) تصریح کرد: ایشان پس از امام(ره) با قدرت به مسیر انقلاب ادامه دادند و از دستاوردهای نظام محافظت می‌کنند و این یکی از ویژگی‌های مهم انقلاب اسلامی ایران است.

عبدالله‌پور وظیفه سپاه پاسداران را حفاظت و صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی برشمرد و عنوان کرد: عقلانی نیست با افرادی که از بنیان با اصول انقلاب اسلامی مشکل دارند مذاکره کنیم و این خواسته غیرمعقولانه عده‌ای پذیرفتنی نیست.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه بسیج کارمندان وظیفه دارد به‌دنبال رفع نواقص موجود در ساختار اداری باشد خاطرنشان کرد: یکی از معضلات جدی در کشور آسیب‌های موجود در ساختار اداری است که باید اصلاح شود.

وی با تاکید بر ایستادگی در مقابل نظام سلطه بیان داشت: ما باید همواره در برابر زیاده‌خواهی‌ها بایستیم و مقاومت کنیم و اینکه عده‌ای به‌دنبال تعامل با نظام سلطه هستند یعنی ترسو و خودفروخته‌اند و نباید به خواسته آنها تن داد.

عبدالله‌پور به ذلت افتادن آمریکایی‌ها در برابر جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: آمریکا تاکنون سیلی‌های بی‌شماری از جمهوری اسلامی خورده است و هم‌اکنون در آب‌های خلیج فارس مجبور هستند که به زبان فارسی به ما پیام دهند.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید