کمیسیون اجتماعی، میزبان وزیر کار در جلسه یکشنبه هفته آینده

0
30

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از تعیین اولویت‌ها و برنامه‌های تقنینی و نظارتی این کمیسیون خبر داد و گفت: برنامه کمیسیون این است که وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اطلاعات و رییس مجلس شورای اسلامی مهمان این کمیسیون باشند.

علی بابایی کارنامی در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن تشریح ماوقع جلسه امروز(سه‌شنبه) کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: کمیسیون اجتماعی مجلس یازدهم در جلسه امروز، سید سلمان ذاکر، نماینده مردم ارومیه را به عنوان نماینده خود در کمیسیون اصل ۹۰ مجلس انتخاب کردند.

وی با بیان اینکه «بخشی از برنامه‌های کمیسیون ‌اجتماعی در جلسه گذشته شمرده شده بود» از تعیین اولویت‌های این کمیسیون در ۴ محور معیشت و اقتصاد، رفاه، ساماندهی استخدام نیروها و پالایش قوانین مرتبط خبر داد و گفت: در بخش دعوت از روسا و وزرا به جلسات کمیسیون اجتماعی نیز قرار بر این شد وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اطلاعات و دکتر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی مهمان این کمیسیون باشند.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس همچنین از دعوت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه یکشنبه هفته بعد خبر داد و اظهار کرد: طرح بیمه بیکاری مصوب مجلس نهم اعاده شده از شورای نگهبان که در مجلس دهم بدان پرداخته نشده بود از اولویت‌های کمیسیون اجتماعی هستند. وضع قوانین با اولویت ساماندهی صندوق‌های تامین اجتماعی و بازنشستگی نیز به عنوان اولویت‌های مهم این کمیسیون تعیین شدند.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید