جدول| تفاوت نتایج مجیدی و استراماچونی

0
47

به گزارش خبرورزشی، استقلال بعد از شیوع کرونا روز به روز ضعیف‌تر شد و با صدر جدول فاصله گرفت. تیمی که با یک تساوی برابر فولاد می‌توانست به رده دوم جدول صعود کند و مهم‌ترین رقیب پرسپولیس به حساب می‌آمد، با دو نتیجه ضعیف سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا خود را هم به‌خطر انداخت. مجیدی شروع توفانی داشت و ذوب‌آهن و نفت مسجدسلیمان را برد تا نتایجی بهتر از استراماچونی گرفته باشد، اما تیمش کم‌کم از روز‌های اوج فاصله گرفت و با دو باخت و یک تساوی در سه بازی اخیر خود جایگاهش را در لیگ برتر از دست داد.
استراماچونی در استقلال کارش را با باخت شروع کرد و سپس دو تساوی دشت کرد، اما هنوز هواداران به تیم او امیدوار بودند، چون روند روبه‌رشدی داشت. البته استرا یک باخت میلیمتری هم به پرسپولیس در شهرآورد داد که حاصل ضعف تاکتیکی تیم نبود و اشتباهات فردی در آن دخالت داشت. باخت به پرسپولیس باعث شد استرا نقاط ضعف تیمش را به خوبی پیدا کند و از آن پس، آبی‌ها اوج گرفتند و با یک تساوی خارج از خانه به رقابت‌های لیگ برگشتند و دور برد‌های آن‌ها شروع شد ولی در نیم‌فصل دوم با هدایت مجیدی، استقلال اولویت‌های نتیجه گیری استرا را دنبال نمی‌کند و حتی یک نتیجه مشابه را در عملکرد دو سرمربی نمی‌بینیم. هر جا که استرا بد بود، فرهاد خوب عمل می‌کند و هر روز خوبی که استرا داشت را مجیدی با تلخ‌کامی به پایان می‌رساند.
حالا وقتش رسیده نگاهی به نتایج دو سرمربی بیندازیم:
تفاوت نتایج مجیدی و استراماچونی
هیچ‌کدام از نتایج نیم‌فصل اول در نیم‌فصل دوم تکرار نشدند و اگر این روند ادامه‌دار باشد، برای استقلالی‌ها نگران‌کننده است. آبی‌پوشان در این مقطع از لیگ برتر ۶ برد متوالی به دست آورده بودند و اگر قرار باشد نتایج استرا تکرار نشوند، یعنی استقلال ۴ هفته دیگر را هم بدون برد باید پشت‌سر بگذارد و این آمار‌ها برای تیمی که می‌خواهد به لیگ قهرمانان آسیا صعود کند، اصلاً خوب نیست.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید