گودرزوند: برخورد قوه قضاییه با مفاسد اقتصادی موجب افزایش امیدواری در مردم شده

0
26
نماینده رودبار:

برخورد قوه قضاییه با مفاسد اقتصادی موجب افزایش امیدواری در مردم شده است

برخورد قوه قضاییه با مفاسد اقتصادی موجب افزایش امیدواری در مردم شده است

مهرداد گودرزوند چگینی، نماینده مردم رودبار در مجلس با تاکید بر اینکه برخورد با متخلفین توسط قوه قضاییه باعث افزایش امیدواری مردم در سطح جامعه شده است گفت: بازخورد خوب و مثبت مردم در سطح جامعه از عملکرد قوه قضاییه در مقابل مفاسد اقتصادی نشان دهنده عملکرد مناسب این قوه می باشد.

به گزارش دیار باد منجیل، مهرداد گودرزوند چگینی نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار ۸دی با اشاره به برخورد قوه قضاییه با مفاسد اقتصادی اظهار کرد: برای قرار گرفتن بر روی ریل قانون، قوه قضاییه با هرگونه تخلف در هر سطح و توسط هر فردی باید برخورد صحیح و قاطع داشته باشد.

وی با بیان اینکه در هرزمانی که قوه قضاییه مماشات و کوتاهی کند زمینه افزایش تخلف افزایش پیدا می‌کند افزود: هرگونه کوتاهی و یا نادیده گرفتن تخلفات باعث به وجود آمدن شرایط امن برای ادامه اقدامات قانون‌شکنانه متخلفین را فراهم می سازد.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه برخورد با متخلفین توسط قوه قضاییه باعث افزایش امیدواری مردم در سطح جامعه شده است گفت: بازخورد خوب و مثبت مردم در سطح جامعه از عملکرد قوه قضاییه در مقابل مفاسد اقتصادی نشان دهنده عملکرد مناسب این قوه می باشد.

نادیده گرفتن تخلفات باعث جری تر شدن متخلفین می شود

گودرزوند چگینی تاکید بر برخورد قاطع و قانون مندانه قوه قضاییه در برابر هرگونه تخلف و قانون‌شکنی ادامه داد: در هر بخشی که با متخلفان برخورد نشده است این افراد جری تر شده و حوزه تخلفات خود را گسترش دادند به همین علت قوه قضاییه در همان ابتدا باید مانع گسترش تخلف و نفوذ آن بر سایر بخش ها شود

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قوه قضاییه باید مانع هرگونه تجاوز از چهارچوب قانون توسط هر فردی در کشور شود افزود: قوه قضاییه از همان ابتدا باید جلوی هرگونه تخلف ایستادگی کند و اگر در یک دوره نسبت به تخلفات بی توجهی شود و در دوره‌های بعدی شدت گرفته شود باعث به وجود آمدن شائبه سیاسی می‌شود.

گودرزوند چگینی در پایان خاطرنشان کرد: نمایندگان مردم در یازدهمین مجلس شورای اسلامی یک نگاه جدید در کشور ایجاد کرده است و درصدد گام برداشتن بر روی ریل قانون و انقلاب هستیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید