27.7 C
Tehran
چهارشنبه، 13 مرداد 1400
خانه اخبار گیلان شکست سنگین در کارنامه عضو شورا

شکست سنگین در کارنامه عضو شورا

0
44

در انتخابات سال سوم هیات رئیسه شورای استان گیلان، علی رضا غفاری عضو شورای شهر لیسار با رای اعضا به سمت رئیس شورای استان منصوب شد.

به گزارش دیار باد منجیل به نقل از گیل خبر، در انتخابات شورای شهر استان گیلان، علیرضا غفاری به عنوان رئیس شورای استان گیلان انتخاب شد.

در انتخابات سال سوم هیات رئیسه شورای استان گیلان، علی رضا غفاری عضو شورای شهر لیسار با رای اعضا به سمت رئیس شورای استان منصوب شد.

پیش از این حامد عبداللهی دو سال عهده دار این سمت بود.

همچنین علی اکبری به عنوان نائب رئیس و مجید رجبی و جعفر قاسمی به عنوان منشیان و حجت الله باباپور به عنوان سخنگو انتخاب شدند.

شورای استان نهادی انتخابی است که از نمایندگان شوراهای شهرستان همان استان تشکیل می‌شود.

این شورای نظارتی-مشورتی، نظارت بر حسن اجرای طرح‌های عمرانی استانی و ملی،مصوبات شورای عالی استان‌ها، عملکرد شوراهای شهرستان،حساب درآمد و هزینه‌های مشترک شهرداری‌ها، حساب درآمد و هزینه سازمان همیاری شهرداری‌ها و ارائه پیشنهاد به شورای عالی استان‌ها در راستای «رفع تبعیض و توزیع عادلانه امکانات» را برعهده دارد.

دفتر این شورا مدتی پیش از استانداری گیلان به دفتری در میدان رازی منتقل شده است.

گفتنی است حامد عبدالهی درحالی ریاست شورای استان را از دست داده است که در شورای شهرستان رشت نیز به دلیل غیبت های متعدد سلب عضویت شده اما فرماندار رشت هنوز در این خصوص اعلام نظر نکرده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید