طرح فروش اقساطی محصولات ایران خودرو

0
59

طرح فروش اقساطی محصولات ایران خودرو از ساعت ۱۱ چهارشنبه ۲۴ مهر ۹۸ در وبسایت فروش ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir آغاز خواهد شد.

به گزارش دیار باد منجیل، ایران خودرو شرایط فروش اقساطی ۴ خودروی خود را اعلام کرد.

طرح فروش اقساطی محصولات ایران خودرو از ساعت ۱۱ چهارشنبه ۲۴ مهر ۹۸ در وبسایت فروش ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir آغاز خواهد شد.

در این طرح خودروهای “دنا پلاس” ، “پژو ۴۰۵ اس ال ایکس” ، ” پارس سال”  و پژو ۲۰۶ صندوقدار به صورت اقساطی به فروش می رسد.

شرایط و توضیحات روش فروش اعتباری:

در این روش فروش صرفا” مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک های طرح ” سامانه صیاد ” را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند از اینرو اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان پذیر خواهد بود، همچنین نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد،و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتری به حساب ایشان استرداد خواهد شد.

ضمنا “چک باز پرداخت اقساط با تاریخ قید شده در بخشنامه صرفا” از مشتری صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث (اقوام درجه یک ،دو و …) وجود ندارد و عنوان صادر کننده چک دراین بخشنامه اشاره به صاحب قرارداد دارد.

همچنین فک رهن سند خودرو زودتر از موعد چکها برای کلیه محصولات این بخشنامه امکانپذیر نخواهد بود، لذا ضروریست نمایندگی های محترم در این خصوص اطلاع رسانی مقتضی به مشتریان خود داشته باشند.

و لازم به توضیح است مشتریان محترم حداکثر ظرف ۱۰ روز پس از ایجاد قرارداد می بایستی نسبت به ارائه چک به نمایندگی اقدام نمایند در غیراین صورت قرارداد آنها یک طرفه از سوی شرکت ایران خودرو ابطال و وجه آنها مسترد خواهد شد.

زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت ۱۱ صبح روز چهارشنبه ۲۴ مهر ماه/ برای مشاهده جدول در ابعاد بزرگ بر روی آن کلیک نمایید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید