جهانبخش: شرایط جدیدی با حضور ویلموتس تجربه می‌کنیم

0
40

به گزارش خبرورزشی، علیرضا جهانبخش پس از پیروزی ۵ بر صفر تیم ملی ایران مقابل سوریه درباره جدایی کارلوس کی‌روش و روی کار آمدن مارک ویلموتس اظهار داشت: بعد از هشت سال کی‌روش با عملکردی که داشت تیم ملی را ترک کرد و ما الان با ویلموتس شرایط جدیدی را تجربه می‌کنیم و امیدوارم عملکرد خوبی را با این مربی داشته باشیم. در سال‌های آینده ویلموتس به‌عنوان سرمربی کنار تیم خواهد بود و ما هم به‌عنوان بازیکن تلاش می‌کنیم عملکرد خوبی داشته باشیم و روند رو به رشد تیم ملی را ادامه دهیم.

وی درباره شرایطش در تیم برایتون انگلیس و بحث درگیری‌اش با واکر، مدافع تیم منچسترسیتی تصریح کرد: فصل اول، فصل یادگیری بود. من از فوتبال هلند به انگلیس رفتم. بین این دو لیگ اختلاف زیادی به لحاظ کیفیت وجود دارد. خودم هم این شرایط را پیش‌بینی کرده بودم. این فصل برای من فرازونشیب زیادی داشت. سعی کردم در فصل اول خیلی چیزها یاد بگیرم و تجربه‌های خوبی به دست آوردم. این شرایط برای من در هلند هم وجود داشت و قطعاً خیلی سخت بود که من جا بیفتم، ولی با این شرایط سعی کردم تجربه‌های زیادی به دست بیاورم و سال بعد بتوانم از این تجربه‌ها استفاده کنم. خواسته مردم هم طبیعی است. قطعاً من برای جایگاهم تلاش کردم و امیدوارم فصل بعد عملکرد بهتری داشته باشم و بتوانم نماینده خوبی برای فوتبال ایران در لیگ انگلیس باشم.

مهاجم تیم ملی کشورمان در خصوص درگیری‌اش با کایل واکر، مدافع تیم منچسترسیتی یادآور شد: این مسائل خیلی برای من مهم نیست. در فوتبال این چیزها هست، ولی یک مقدار بزرگ‌نمایی شد. البته به شخصه برای من درگیری کوچکی بود که تمام شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید