کاپیتان داماش: مقابل پرسپولیس دست‌وپا بسته نیستیم

0
20

به گزارش خبرورزشی، محمد مختاری، کاپیتان داماش گیلان با اشاره به دومین تجربه حضور خود در فینال جام حذفی، اظهار کرد: نخستین بار به همراه پگاه گیلان (داماش) در دیدار فینال مقابل استقلال تهران به میدان رفتم، بازی رفت را با نتیجه یک بر صفر در رشت به پیروزی دست‌یافته و در دیدار برگشت درحالی‌که شانس خوبی برای قهرمانی داشتیم، درنهایت بازی را به حریف واگذار کرده و از کسب جام بازماندیم.
وی با بیان اینکه داماش فعلی با داماش فصل ۸۶ قابل قیاس نیست، گفت: در فصل ۸۶ تیممان در لیگ برتر حضور داشته و تیم‌های بزرگی نظیر سپاهان اصفهان را با شکست بدرقه کردیم، با آمدن دست‌نشان، تیممان شخصیت و روحیه برتری‌جویی به خود گرفته و مقابل هر رقیبی برای پیروزی به میدان می‌رفتیم.
کاپیتان تیم فوتبال داماش گیلان با اشاره به حضور داماش در لیگ دسته دوم، بیان کرد: فاصله لیگ دسته دوم و لیگ برتر گویای تفاوت دو تیم داماش و پرسپولیس است، پرسپولیس در سه فصل اخیر، قهرمان بلامنازع فوتبال کشورمان بوده و می‌توان این تیم را بهترین تیم فوتبال ایران دانست، پرسپولیسی‌ها برای دبل قهرمان در فصل جاری به میدان می‌آیند و می‌دانیم بازی سختی مقابل این تیم در پیش داریم.
مختاری با تأکید بر روحیه برتری طلبانه داماش گیلان و میل به قهرمانی این تیم، افزود: هرگز مقابل پرسپولیس، حریف دست‌وپابسته‌ای نبوده و امید آخرین چیزی است که می‌میرد، داماش در مقابل تیم‌های لیگ برتری نظیر ماشین‌سازی و سایپا به پیروزی دست‌یافته و این نشان از شخصیت تیمی بالای داماش دارد.
وی با اشاره به حواشی دیدار پلی‌آف لیگ دسته دوم و عدم راه‌یابی داماش به رقابت‌های لیگ دسته اول، تصریح کرد: داوری دیدار مقابل نیروی زمینی تهران، بدترین قضاوتی بود که در فوتبالم تجربه کرده‌ام، هوادارانمان با چشم گریان ورزشگاه را ترک کردند و تصمیمات اشتباه تیم داوری، باعث بربادرفتن امید و آمال یک شهر و یک استان شد.
مدافع تیم فوتبال داماش با بیان اینکه فاصله ۳۰ روزه رقابت‌های لیگ دسته دوم و فینال جام حذفی به ضرر داماش است، گفت: بازیکنانمان مقابل پرسپولیس تهران، حق اشتباه نداشته و برای هوادارانمان تا پای جان می‌جنگیم، پیش‌ازاین تجربه پیروزی مقابل پرسپولیس در رشت و تهران را داشته‌ایم و این بار در اهواز با ارائه یک بازی شجاعانه، برای پیروزی و کسب جام می‌جنگیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید