عالیشاه: قرارداد دارم و می‌مانم

0
49
عالیشاه: قرارداد دارم و می‌مانم
به گزارش خبرورزشی، امید عالیشاه بعد از پیروزی ۲ بر صفر تیم پرسپولیس مقاب السد قطر گفت: از هواداران‌مان که به ورزشگاه آمده بودند تشکر می‌کنم و هوادارانی هم که حضور نداشتند جای‌شان خالی بود. متاسفانه قبل از این بازی در مسابقات آسیایی حذف شده بودیم، اما حداقل توانستیم امشب خوب بازی کنیم و این بازی را ببریم. امیدوارم در آینده بتوانیم این ناکامی را جبران کنیم، چون پرسپولیس می‌تواند بهتر از این‌ها باشد و برای فوتبال باشگاهی کشور افتخار بیافریند.
وی در خصوص دیدار پرسپولیس مقابل سپاهان در مرحله نیمه نهایی جام جذفی کشور، گفت: امیدوارم خستگی در آن بازی تاثیر نگذارد و بتوانیم با یک بازی خوب در قهرمانی دبل کنیم.
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره حاشیه‌های احتمالی دیدار با سپاهان یادآور شد: قبلا در این خصوص صحبت کرده‌ایم. ما می‌خواهیم از فوتبال لذت ببریم، همه ما ایرانی هستیم و فوتبال بهانه‌ای است برای لذت بردن.
عالیشاه در پاسخ به این پرسش که آیا فصل آینده در تیم پرسپولیس باقی خواهد ماند یا خیر و این که گفته می‌شود او از تیم پدیده مشهد پیشنهاد دارد، عنوان کرد: نمی‌دانم این حرف‌ها از کجا می‌آید، من دو سال با پرسپولیس قرارداد دارم و می‌مانم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید