راه درستی که مجیدی در پیش گرفت

0
42

به گزارش خبرورزشی، دو بازی اخیر استقلال را به اتفاق مرور می‌کنیم. در بازی با صنعت نفت، مهدی قائدی پاس داد و روح الله باقری گل زد که داور به اشتباه، گل را قبول نکرد. در بازی با سپیدرود، مهدی قائدی روی پاس روح ا… باقری گل اول را زد و زننده گل دوم هم روح الله باقری بود و در ادامه مهدی قائدی پنالتی گرفت که وریا این ضربه را زد و البته گل نشد.
مهدی قائدی و روح الله باقری، مهره‌های کلیدی و تأثیرگذار استقلال در دو بازی اخیر بودند. دو بازیکنی که در زمان شفر فراموش شدند! روح ا… باقری کارش شده بود دویدن دور زمین و مهدی قائدی بعد از ترک اردوی تیم در بازی با سایپا به بهانه عدم قرار گرفتن در لیست ۱۸ نفره تیم اخراج شده بود که البته در ادامه با یک تصمیم درست و عذرخواهی از کادر فنی به اردوی آبی‌ها برگشت و در بهترین حالت برای دقایقی و به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان می‌شد. البته فراموش نکرده‌ایم مهدی قائدی بیشتر فصل، فرصت حضور در میدان را پیدا نمی‌کرد و حتی در لیست ۱۸ نفره تیم هم قرار نمی‌گرفت.
با آمدن فرهاد کمی شرایط این دو تغییر کرد؛ کمی هم نه خیلی زیاد. روح الله باقری به ترکیب تیم برگشت و مهدی قائدی هم فیکس شد. فرهاد مجیدی راه درستی را در پیش گرفته است. استفاده از اکسیر جوانی برای کسب بازی‌های ماجراجویانه. فوتبال جوانان فوتبال پویایی است. فوتبالی که هر لحظه می‌تواند روی دروازه حریف موقعیت خلق کند و البته حضور بازیکنان باتجربه در ترکیب هر تیمی ضروری است، اما استقلال از میدان ندادن به جوان‌ها آسیب دیده است و فرهاد که خیلی زود متوجه این موضوع شد راه شفر را تغییر داد.
فرهاد جدا از این دو بازیکن در هفته‌هایی که سرمربی تیم شده به رضا کریمی هم میدان داد. بازیکنی که در بازی با استقلال خوزستان زننده یکی از گل‌های تیم آبی بود. این همان راهی بود که برانکو هم در پرسپولیس در سال‌های اخیر طی کرد. امید عالیشاه، علی علیپور، مهدی طارمی، فرشاد احمدزاده و… هم جز جوان‌هایی بودند که به کمک پرسپولیس آمدند و پرسپولیس به سه قهرمانی متوالی رسیده است.
این سیاست به کمک استقلال خواهد آمد. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید