ذوبی‌ها من را زیر مشت و لگد گرفتند

0
39

به گزارش خبرورزشی، سارا ظهرابی‌نیا بازیکن تیم ملی و باشگاه شهرداری سیرجان حالا مشهورتر از گذشته است؛ آن هم به خاطر عکسش. جمعه شب تصویری از او منتشر شد که در آن با مشت به بازیکن ذوب‌آهن زده بود (اینجا ببینید). این بازیکن در گفتگو با خبرورزشی درباره این عکس و آن اتفاقات توضیحات بیشتری می‌دهد.
*خانم ظهرابی‌نیا عکس‌تان همه جا منتشر شده. دارید به بازیکن ذوب‌آهن مشت می‌زنید…
بله، عکس‌هایی که خودشان دوست داشتند روی سایت منتشر کرده‌اند.
*یعنی تصاویر دیگری هم بوده؟
بله، قشنگ ما را کتک زدند. تا جا داشت کتک خوردیم. بعد که آمدیم از خودمان دفاع کنیم، یک عکس گرفتند و گذاشتند روی سایت تا همه چیز علیه ما شود.
*یعنی می‌گویید عکس‌های اصلی منتشر نشده؟
بله، فیلم بازی را منتشر کنند. سرمربی ذوب‌آهن هم ما را زد. همه فیلم‌ها را بیاورند و نشان دهند.
*چه اتفاقی افتاد؟
بازیکنان ذوب‌آهن می‌دانستند پای من مصدوم است، مدام آن پایم را می‌زدند. داور می‌توانست بازی را کنترل کند. دقیقه ۸۳ بود که مربی من را تعویض کرد. همان لحظه بازیکن ذوب‌آهن به من گفت مگر کوری و تابلوی تعویض را نمی‌بینی؟ حتی من را هل داد. به داور گفتم بازیکن حق ندارد دست به من بزند. داشتم آرام آرام از زمین بیرون می‌آمدم که فاطمه عدلی بازیکن آن‌ها شروع به فحاشی کرد. من هم به او یک تنه زدم. تنه آرام بود. بعد از آن کل نیمکت ذوب و همه بازیکنان اصلی‌شان ریختن سر من. من را زیر مشت و لگد گرفتند. احساس خفگی می‌کردم. داشتم می‌مردم. حالا چطور عکس‌های کتک خوردن من نیست؟ بعد که من بلند شدم با یک مشت از خودم دفاع کنم، آن را منتشر کردند؟
*یعنی آن‌ها زدند؟
بله، عکس پایم را هم گذاشتم در صفحه شخصی‌ام ولی سریع پاک کردم. تمام بدنم کبود است. عکس هم دارم و منتظرم کمیته انضباطی برگزار شود تا عکس‌ها را نشان بدهم.
*خودتان فیلم دارید؟
نه، فیلمبردار نداشتیم. تمام عکاس‌ها هم مال آن‌ها بود. به خاطر همین عکس‌های کتک خوردن ما را مخفی کردند. تا من یک دفاع از خودم کردم، عکس‌هایش را همه جا پر کردند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید