در استقلال به دنبال سهم‌خواهی هستند

0
52
مرفاوی: در استقلال به دنبال سهم‌خواهی هستند
به گزارش خبرورزشی، صمد مرفاوی در خصوص عملکرد آبی‌پوشان پایتخت در لیگ هجدهم و دیگر حواشی این تیم با ما به گفتگو پرداخت.
* استقلال در آخرین بازی لیگ برتر چطور بود؟
آبی‌ها توانستند به خوبی توپ و میدان را در اختیار بگیرند. سپیدرود برای بقا می‌جنگید، اما برابر استقلال نتوانست کاری از پیش ببرد. فرهاد مجیدی با تغییراتی در ترکیب به نتیجه مطلوب رسید. حضور قائدی و روح‌ا… باقری در زمین جالب توجه بود.
* عملکرد آبی‌ها در لیگ هجدهم چطور بود؟
در این خصوص کم صحبت نشده است. چیزی که مسلم است عدم نتیجه‌گیری استقلال برابر مدعیان بود. در حالی که آبی‌ها می‌توانستند از بازی با پرسپولیس، سپاهان، پدیده و تراکتورسازی حداکثر امتیاز را بگیرند تنها ۲ برد و ۲ مساوی حاصل شد.
* عدم نتیجه‌گیری برابر حریفان حاضر در کورس قهرمانی تنها عامل بود؟
مطمئناً تنها عامل نبود. حاشیه‌های زیادی برای تیم پیش آمد. مشکلاتی از سوی داوران و قضاوت‌ها هم بود، اما موضوع مهم‌تر آن بود که استقلال برای قهرمانی بسته نشده بود. نوسانات زیادی داشت در حالی که در آن طرف میدان یعنی در تیم پرسپولیس ثبات وجود داشت.
* در خصوص فصل بعد و به مدیران تیم چه پیشنهاداتی دارید؟
به نظر من شاکله تیم حفظ شود و کنار آن نقاط ضعفی وجود دارد که باید مدیریت به فکر رفع آن باشد؛ طوری که برای نیم‌فصل اول و کسب امتیاز برنامه‌ریزی شود. در آخر آن که مسائل حاشیه‌ای باید به حداقل برسد!
* چطور؟
در استقلال هر کس به دنبال سهم‌خواهی است و باید با این موضوع برخورد شود. همچنین فضای مجازی مشکلاتی را برای‌شان به وجود آورده است. نیاز بزرگ استقلال یک مدیریت قاطع، شجاع و صادق است.
* در خصوص نیمکت استقلال و گزینه هدایت این تیم چه صحبتی دارید؟
راجع به گزینه داخلی یا خارجی صحبتی ندارم. مهم آن است هر کس که حضور دارد با هدف تیم را پیش ببرد و ثبات را به تیم بازگرداند.
* خسرو حیدری از دنیای فوتبال خداحافظی کرد، در دورانی او شاگرد شما بود…
بله خسرو بازیکن خودم بوده است. از او به خاطر زحماتی که برای باشگاه استقلال و فوتبال ایران کشید، سپاسگزارم. به لحاظ اخلاقی او باشخصیت بود و در فوتبال باهوش و توانمند عمل می‌کرد. باید به خسرو خسته نباشید بگویم.
* در لیگ نوزدهم به عنوان سرمربی هدایت تیمی را بر عهده ندارید؟
صحبت‌هایی شده، اما هنوز چیزی مشخص نیست. باید کمی زمان بگذرد تا گزینه نهایی مشخص شود. ان‌شاءالله با تیمی در لیگ نوزدهم حضور دارم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید