خالقی: قوه قضائیه تکلیف ۷۰۰۰ کارشناس حقوقی را مشخص کند

0
35

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس گفت: ۷۰۰۰ کارشناس حقوقی آزمون داده و هنوز تعیین تکلیف نشده‌اند امیدواریم قوه قضائیه و وزارت دادگستری تکلیف این عزیزان را مشخص کند.

به گزارش ایسنا، بشیر خالقی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) در تذکری شفاهی خطاب به وزیر نیرو گفت: سیاست‌های ظالمانه در مورد تخصیص آب موجب عدم توسعه کشاورزی و نهایتاً مهاجرت روستاییان عزیز به دیگر نقاط کشور شده است. ما تولید کننده آب هستیم و بیش از ۵۰۰ میلیون متر مکعب آب تولید می‌کنیم. در حوزه انتخابیه این جانب این آب به چند رودخانه رفته و نهایتاً به سد سپیدرود می‌ریزد. متأسفانه روستاهایی که در چندین متری این سد هستند نمی‌توانند از این آب استفاده کنند.

نماینده مردم خلخال در مجلس خطاب به وزیر صمت گفت: معادن در شهرستانهای خلخال و کوثر رها شده اند این منابع یکی از قطب‌های معدنی ایران است در حال حاضر معادن جز تخریب جاده‌ها نقش دیگری ندارد.

وی همچنین خطاب به رئیس جمهور گفت: موضوع بیکاری جوانان، گرانی کالاهای مورد نیاز و مسکن و مطالبات فرهنگیان را حتماً پیگیری کنید.

خالقی در پایان تذکر خود اظهار داشت: ۷۰۰۰ کارشناس حقوقی امتحان داده و هنوز تعیین تکلیف نشده‌اند امیدواریم قوه قضائیه و وزارت دادگستری تکلیف این جوانان را مشخص کند.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید