توصیه های فنی درخشان به برانکو

0
39

به گزارش خبرورزشی، حمید درخشان در خصوص دیدار فرداشب پرسپولیس مقابل السد قطر در هفته پایانی لیگ قهرمانان آسیا گفت: «من نمی‌دانم سرمربی تیم پرسپولیس چه نقشه‌ای برای بازی با السد قطر دارد. شاید این بازی برای پرسپولیس که شانسی جهت صعود از گروه ندارد، بی اهمیت باشد، ولی بالاخره یک بازی آسیایی است و باید در آن آبروداری کرد.»
او اضافه کرد: «من فکر می‌کنم بهترین کار این است که بازیکنان اصلی برای دیدار با سپاهان در جام حذفی، استراحت کنند و ترکیبی از بازیکنان جوان و باانگیزه به میدان بروند تا هم شرایط فنی بهتری داشته باشند و هم بتوانند بیشتر به کار تیم بیایند و این بازی را بدون شکست، رد کنند. به هر حال نباید فراموش کنیم بازی با سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی به مراتب از دیدار مقابل السد مهم‌تر است، ولی در بازی با السد هم نمی‌توان بی تفاوت بود.»
حمید درخشان که قبل از برانکو، سرمربی سرخپوشان بود در نهایت گفت: «پرسپولیس به چیزی که در این فصل می‌خواست، رسید و قهرمان لیگ برتر شد. البته ضعف‌هایی هم وجود داشت، اما با این قهرمانی، همه چیز از یاد‌ها رفت. من فکر می‌کنم اگر مدیریت باشگاه بتواند این تیم را حفظ کند، برای سال‌های بعد نیز، پرسپولیس توانایی قهرمانی را داشته باشد.»

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید