گلر جوان صنعت نفت: الگویم مهدی رحمتی است

0
52
گلر جوان صنعت نفت: الگویم مهدی رحمتی است
به گزارش خبرورزشی، تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در آخرین دیدار خود در مقابل سایپا با درخشش دروازه بان جوان خود محمد دریس موفق شد با نتیجه سه بر صفر پیکان را از پیش رو بردارد.
محمد دریس در این بازی با مهار ضربه پنالتی آرمان رمضانی در حالی که بازی صفر بر صفر بود نقش بارزی در پیروزی پر گل تیمش مقابل پیکان ایفا کرد.
محمد دریس گلر ۲۳ ساله باشگاه صنعت نفت که محصول آکادمی باشگاه صنعت نفت آبادان است در خصوص درخشش در دیدار مقابل پیکان گفت: «خدا را شکر که در بازی آخر سرمربی تیم به من اعتماد کرد و من را درون دروازه قرار داد و من هم جواب اعتماد او را دادم.»
وی در ادامه افزود: «البته سرجیو در طول فصل به من خیلی چیز‌ها یاد داد و همچنین کاظم فرحانی نیز برای من زحمات زیادی کشیده است. علاوه بر این دو نفر و مهم‌تر از هر چیزی از حضور در کنار شهاب گردان بهترین درس را گرفتم و توانستم در بازی آخر نشان دهم که شاگرد خوبی برای آن‌ها بودم.»
وی در ارتباط با اینکه هم بازی بودن در کنار دروازه بان‌هایی مثل حسن هوری، سوشا مکانی و شهاب گردان چه تاثیری در پیشرفتش داشته است گفت: «این نام‌هایی که شما بدان اشاره کردید تمامشان صاحب تجربیات فراوانی هستند و بودن در کنار این گلر‌ها هر روز برای من یک کلاس درس بود و من محبت‌های هیچکدامشان را هرگز فراموش نمی‌کنم.»
دریس در خصوص پنالتی که در حین بازی از آرمان رمضانی گرفت گفت: «آرمان رمضانی در دیدار مقابل استقلال دقیقا به همین شکل پنالتی را زده بود و من از قبل روی پنالتی‌های او شناخت داشتم. ضمن اینکه در بازی‌های نیم فصل ما در یک دیدار تدارکاتی به مصاف سایپا رفته بودیم و در آن بازی هم شکل زدن ضربه پنالتی آرمان را دیده بودم و خدا هم کمک کرد تا بتوانم این پنالتی را بگیرم. اتفاقا در بین دو نیمه آرمان سمت من آمد و از من پرسید چطوری موفق به گرفتن این ضربه شدم که به او ماجرا را شرح دادم.»
این دروازه بان دو متری در ارتباط با آینده خودش گفت: «اهداف بزرگی را در سر دارم که امیدوارم بتوانم با کمک مربیان به آروزهایم جامه عمل بپوشانم و به جا‌های بالاتری برسم.»
وی همچنین درباره سرجیو و روند رو به رشد صنعت نفت در هفته‌های اخیر گفت: «سرجیو واقعا هم از نظر فنی و هم از نظر اخلاقی در رده بسیار بالایی قرار دارد مخصوصا برای جوانانی مثل من حکم یک پدر را داشت. او توانست اعتماد به نفس بی نظیری را در بچه‌ها به وجود بیاورد و همه بچه‌های تیم از حضور در تمرینات احساس خوبی را داشتند و در کل خیلی با او راحتیم.»
این جوان آبادانی در خاتمه صحبت هایش راجع به اندازه دقیق قامتش و همچنین الگوی داخلی و خارجیش گفت: «با وجود اینکه در سایت‌ها بلندی قامت من را ۲۰۰ سانتی متر اعلام کرده اند، اما در واقع من ۲۰۳ سانتی متر هستم. از میان دروازه بان‌های ایرانی الگویم مهدی رحمتی است و از بین خارجی‌ها بازی پیتر چک را می‌پسندم.»

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید