ویسی: مربی ایرانی بهتر از ویلموتس است

0
63

به گزارش خبرورزشی، در خصوص آخرین وضعیت تیم فوتبال شاهین بوشهر و اینکه آیا حضورش در این تیم قطعی شده است، اظهار داشت: همه چیز این هفته مشخص می‌شود. مسئولان باشگاه هم قرار است با مسئولان استان و شورای شهر صحبت کنند تا ببینیم شرایط مالی و برنامه‌های باشگاه چطور خواهد بود. من به احتمال زیاد در شاهین می‌مانم مگر اینکه اتفاق عجیبی رخ دهد. من شاهین و مردم بوشهر را دوست دارم و با تیم دیگری هم مذاکره نکردم. من و مسئولان باشگاه دوست داریم این همکاری ادامه داشته باشد.

وی در قسمت دیگری از حرف‌هایش در خصوص سومین قهرمانی پیاپی پرسپولیس در لیگ برتر عنوان کرد: پرسپولیس از ابتدای لیگ اسب خودش را برای قهرمانی زین کرد و نوسان کمی داشت. آنها در اکثر بازی‌ها تمرکز بالایی داشتند و پرسپولیس حتی در برخی از بازی‌ها هم که نمایش خوبی نداشت، خوب امتیاز گرفت. مسئله مهم این بود که در چند بازی آخر، مدعیان امتیازهای حساسی از دست دادند و رقابت حساس شده بود.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در رابطه با اینکه بهترین تیم لیگ برتر در فصل گذشته کدام تیم بود، تاکید کرد: به نظر من پدیده بهترین تیم لیگ برتر بود، من اکثر بازی‌های این تیم را می‌دیدم و سبک بازی پدیده را دوست داشتم. آنها تاکتیکی بازی می‌کردند و به بازیکنان و کادر فنی پدیده بابت عملکردشان تبریک می‌گویم.

وی با اشاره به مذاکره فدراسیون فوتبال با مارک ویلموتس تصریح کرد: ظاهرا هنوز قراردادی با این مربی امضا نشده است. فکر می‌کنم فدراسیون از طرف رسانه‌ها و مردم تحت فشار است تا سرمربی تیم ملی حتما یک مربی خارجی باشد. ویلموتس یک هندوانه دربسته است و نمی‌توانم قضاوت خاصی در مورد این مربی داشت. اعتقاد من این است که می توانیم در این شرایط سخت اقتصادی از یک مربی ایرانی استفاده کنیم و هزینه سنگین برای مربی خارجی را در قسمت‌هایی خرج کنیم که باعث رشد و پیشرفت فوتبال ما شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید