در ایران به ویلموتس چه گذشت؟

0
74

به گزارش خبرورزشی، مارک ویلموتس, سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران که بامداد روز چهارشنبه برای انجام توافق نهایی و آشنایی با فضای فوتبال ایران وارد کشور شده بود, بامداد امروز (جمعه) کشورمان را ترک کرد.
وی در مدت زمانی که در ایران حضور داشت از مرکز ملی فوتبال ایران, ورزشگاه آزادی و سایر امکانات و زیرساخت‌های تیم ملی بازدید به عمل آورد. ویلموتس همچنین در این مدت, زمانی را برای بازدید از شهر تهران و آشنایی با مردم و جامعه ایران اختصاص داد, بازدید‌هایی که هر چند در مدت کوتاهی انجام شده بود اما باعث شناخت سرمربی تیم ملی از وضعیت اجتماعی کشور شد.
این مربی بلژیکی در دو روز گذشته به تهران‌گردی پرداخت و به برج میلاد و پل طبیعت رفت. ویلموتس در این مدت کوتاه از اینکه در تهران برخلاف تبلیغات برخی کشورهای غربی، روال عادی خودش را توام با آرامش طی می‌کند, شگفت‌‌زده شده بود. همچنین مردم تهران استقبال خوبی از این مربی داشتند و برخورد گرم و صمیمی و توجه بسیار بالای آنها به فوتبال و تیم ملی مورد توجه سکان‌دار جدید تیم ملی قرار گرفته بود. ویلموتس البته با خوش‌رویی پاسخ مردم ایران را می‌داد و با آنها عکس می‌انداخت.
به نظر می‌رسد فضای کاری در ایران مورد پسند ویلموتس بلژیکی واقع شده و توافقات لازم نیز با وی صورت گرفته است. با این اوصاف قرار شده ویلموتس که پیش از این توسط مهدی تاج به عنوان سرمربی تیم ملی معرفی شده, پیش از دیدار دوستانه تیم ملی با سوریه, دوباره به تهران بازگردد و قراردادش را به طور رسمی با فدارسیون فوتبال ایران امضا کند. حتی او برای آوردن خانواده‌اش به ایران نیز اعلام آمادگی کرده است.
با این وضعیت می‌توان گفت که در این مدت ویلموتس به نوعی دلش برای حضور در ایران قرص شد و توافقات و فضای خوبی حاصل شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید