پرسپولیس در جم اول نباید گل بخورد

0
34

به گزارش خبرورزشی، پرسپولیس امروز بازی سرنوشت‌سازی برابر پارس جنوبی در جم پیش‌رو دارد. دیداری که می‌تواند قهرمان لیگ هجدهم را تعیین کند.
در چنین شرایطی نگاه همه به علی علیپور، ماریو بودیمیر، مهدی ترابی یا سیامک نعمتی است در حالی که محمد پنجعلی، کاپیتان اسبق پرسپولیس معتقد است مدافعان و علیرضا بیرانوند در این مسابقه سرنوشت‌ساز نقش کلیدی دارند.
* محمدآقا چرا سرنوشت جام به هفته آخر کشیده شد؟
به هر حال خیلی مسائل دست به دست هم داد. به نظرم فشردگی مسابقات و رقابت‌های آسیایی کار بچه‌های پرسپولیس را سخت‌تر کرد.
* یعنی شما هم مثل برانکو معتقدید خستگی بازیکنان اجازه نداد پرسپولیس زودتر قهرمان شود؟
صددرصد همین‌طور است. به هر حال لیگ قهرمانان آسیا یک مقدار پرسپولیس را فرسوده کرده است.
* حالا با این تفاسیر امشب پرسپولیس قهرمان می‌شود؟
ان‌شاالله با تلاش کادر فنی و همت بچه‌ها قهرمان می‌شویم. البته پارس جنوبی با مهدی تارتار تیم خوبی است که در خانه هم بازی می‌کند.
* پرسپولیس با یک مساوی هم قهرمان می‌شود، اما برانکو و شاگردانش می‌خواهند با یک بازی تهاجمی نتیجه را به نفع خود رقم بزنند.
این روز‌ها من همه جا می‌شنویم که می‌گویند باید پرسپولیس دو یا سه گل بزند و ببرد در حالی که به نظرم نقش علیرضا بیرانوند و مدافعان پرسپولیس به ویژه سیدجلال حسینی خیلی کلیدی است.
* چطور؟ بیشتر توضیح می‌دهید؟
پرسپولیس در جم باید تمرکز کافی داشته باشد که اول گل نخورد. دروازه‌بان و مدافعان پرسپولیس نباید اجازه بدهند میزبان به گل برسد و البته هافبک‌ها به ویژه کمال کامیابی‌نیا هم باید به هوش باشند. البته مطمئن هستم برانکو مربی بادانش و حرفه‌ای پرسپولیس همه این مسائل را به شاگردانش دیکته کرده است.
* با تمام این تفاسیر نتیجه بازی را چند- چند پیش‌بینی می‌کنید؟
من فکر می‌کنم پرسپولیس با اختلاف یک گل در جم پیروز شده و دل هواداران را شاد خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید