چشم ندارند سومین قهرمانی پی‌درپی پرسپولیس را ببینند

0
56

به گزارش خبرورزشی، رحیم یوسفی، هافبک پرسپولیس در دهه ۶۰ در خصوص شرایط این روز‌های سرخپوشان با ما هم‌صحبت شد. این گفتگو را بخوانید.
* چرا این روز‌ها حرف و حدیث پیرامون پرسپولیس زیاد شده است؟
رقبای ما چشم ندارند سومین قهرمانی پی‌درپی پرسپولیس را ببینند و تهمت‌های بدی به باشگاه می‌زنند. پرسپولیس ۴ بازی است که نمی‌برد و به جای اینکه خودشان نتیجه بگیرند و شرایط بهتری پیدا کنند، پرسپولیس را متهم می‌کنند که مورد حمایت دولتی‌هاست. اگر مورد حمایت بود که در آن ۴ بازی مساوی نمی‌کرد و با یک برد حالا قهرمان شده بود. اینکه پرسپولیس توانست شهرآورد را ببرد، مقصر است؟ خب اگر استقلال توانسته بود پرسپولیس را ببرد، حالا مدعی بود و دیگر نیاز نبود اتهامی به پرسپولیسی‌ها بزنند. برخی انتقاد‌ها واقعاً خنده‌دار است.
* کار قهرمانی پرسپولیس به هفته آخر کشیده شد. به نظر شما قهرمان می‌شود؟
بله، شک نکنید پرسپولیس، پارس جنوبی جم را شکست خواهد داد. با وجود اینکه ما با یک مساوی هم جام می‌گیریم، ولی مطمئن باشید قهرمانی تیم با برد همراه خواهد بود.
* چرا پرسپولیس در ۴ بازی گذشته نتیجه نگرفت؟
چون خسته هستند و درگیر بودن در ۳ جام باعث شد بازیکنان دچار افت بدنی شوند. حاصلش را هم در این هفته‌ها با حذف از آسیا و نبردن در لیگ می‌بینید.
* آیا پرسپولیسی‌ها باید قرارداد برانکو را تمدید کنند؟
برانکو مربی موفقی است و برای ما ۳ قهرمانی پی‌درپی آورد. او اگر بماند، می‌تواند سال‌ها برای پرسپولیس موفقیت بیاورد و من هم معتقدم باید قراردادش را تمدید کنند.
* نظرتان درباره بازگشت احتمالی امیری و طارمی و… چیست؟
اگر برگردند، پرسپولیس قوی‌تر خواهد شد چراکه آن‌ها بازیکنان باتجربه و سطح بالایی هستند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید