ربیع‌خواه: اصلاً قبول ندارم پرسپولیس بد بازی می‌کند

0
56

به گزارش خبرورزشی، محسن ربیع‌خواه یکی از بازیکنانی است که از عملکرد تیمش دفاع می‌کند. او معتقد است پرسپولیس اصلاً بد بازی نمی‌کند و فقط بدشانسی باعث عدم نتیجه‌گیری سرخپوشان شده است. گفت‌وگوی ما با هافبک خوش‌اخلاق پرسپولیس را در ادامه می‌خوانید.
* بازی با ماشین‌سازی چطور بود؟
بازی خوبی بود و موقعیت‌های زیادی داشتیم و باید ماشین‌سازی را می‌بردیم، ولی مثل چند بازی گذشته نتوانستیم از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم. با توجه به نتایج سایر تیم‌های مدعی می‌توانستیم با کسب امتیازات کامل این دیدار جلوی هواداران جشن قهرمانی بگیریم، ولی شاید قسمت نبود. ضمن اینکه ماشین‌سازی هم تیم قابل احترامی است و در ابتدای بازی هم توانست ما را غافلگیر کند، ولی خوشبختانه به بازی برگشتیم.
* بعضی‌ها معتقدند پرسپولیس در این هفته‌ها خوب بازی نمی‌کند، نظر شما چیست؟
اصلاً قبول ندارم که تیم ما خوب بازی نمی‌کند. در تمام دیدار‌های گذشته برتر از رقبا بودیم و در هر بازی فرصت‌های زیادی خراب کردیم که نشان می‌دهد تیم ما کیفیت خوبی دارد. به نظرم تنها دلیل نتیجه نگرفتن پرسپولیس در هفته‌های اخیر بدشانسی بود.
* حالا بازی با پارس جنوبی جم بسیار حساس شده است.
بله درست است. بازی با پارس دیدار مرگ و زندگی است و هر طور شده باید از این بازی امتیاز بگیریم. مطمئن باشید برای برد به میدان خواهیم رفت، چون اگر برای مساوی بازی کنیم ممکن است اتفاقات بدی بیفتد. سرنوشت قهرمانی دست ماست و کاری به نتایج سایر تیم‌ها نداریم. امیدوارم با تلاش بچه‌ها بتوانیم دست پر از جم خارج شویم و کار ناتمام را در این شهر تمام کنیم.
* به نظرت علت افت نسبی پرسپولیس چه عاملی است؟
تیم ما افت نکرده فقط مقداری خسته هستیم. در این فصل فشار زیادی روی تیم ما وجود داشته و بچه‌ها واقعاً تحت فشار هستند. فشردگی بازی‌ها ما را اذیت کرد و همین موضوع باعث حذف پرسپولیس از آسیا شد.
* بعضی از تیم‌ها هم در هفته گذشته اعتراض زیادی به داوری داشتند و ادعا کردند قهرمانی لیگ مهندسی شده است.‌
نمی‌دانم چه باید بگویم. در این مورد حرفی نزنم بهتر است. ما سرمان به کار خودمان گرم است و به سایر تیم‌ها کاری نداریم. در ضمن تیم ما شایسته‌ترین تیم برای قهرمانی در این فصل است.
* در هفته‌های اخیر بخشی از طلب بازیکنان پرداخت شده، چقدر از طلب‌تان باقی مانده است؟
این مسائل درون خانوادگی است و بهتر است درون باشگاه حل شود. ترجیح می‌دهیم در مورد مسائل مالی حرفی نزنم. فعلاً تمام تمرکز ما روی بازی با پارس و گرفتن جام قهرمانی است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید