گوچی در نزدیکی‌های تراکتورسازی!

0
47

به گزارش خبرورزشی، تراکتورسازی تبریز در این فصل در چیدن ستاره‌های نامدار از بقیه باشگاه‌ها سبقت گرفت. آن‌ها موفق به جذب بازیکنانی مثل احسان حاج‌صفی، مسعود شجاعی، اشکان دژاگه، آنتونی استوکس، اکبر ایمانی، یوکیا سوگیتا، ساسان انصاری و… شدند که هر کدام‌شان می‌توانند در هر تیمی یک ستاره باشند. البته این پایان کار سرخپوشان نیست زیرا در لیگ بعدی قرار است آن‌ها برای کسب قهرمانی بجنگند و از این رو نیاز به ستاره‌های بیشتری دارند.
در همین زمینه شایعاتی به گوش رسید مبنی بر اینکه یکی از این ستاره‌ها رضا قوچان‌نژاد است. رضا دو فصل اخیر نتوانست به اندازه کافی در انتخاب تیم‌هایش دقت داشته باشد. او حالا بازیکن تیم سیدنی استرالیاست ولی اگر شایعاتی که در تبریز به راه افتاده صحت داشته باشد، رضا با قراردادی آنچنانی، فصل آینده برای اولین بار به لیگ برتر می‌آید و البته مسیر او به باشگاه تراکتورسازی تبریز می‌رسد.
قوچان‌نژاد بعد از جام جهانی تصمیم گرفت از بازی‌های ملی خداحافظی کند و قطعاً دلش می‌خواهد خداحافظی جذابی از بازی‌های باشگاهی نیز داشته باشد. به هر حال اگر رضا را فصل آینده در تراکتورسازی دیدید، زیاد تعجب نکنید.
نکته دیگر اینکه چند فصل قبل عقیل اعتمادی پسر خاله قوچان‌نژاد که دروازه‌بان است، برای تراکتور بازی می‌کرد و از این رو، رضا چندان از شرایط تراکتورسازی ناآگاه نیست به خصوص که رفقای بسیار نزدیکش یعنی شجاعی و دژاگه نیز تقریباً هر هفته با او در تماس هستند و از اوضاع خود برای گوچی تعریف می‌کنند. بازگشت ستاره‌های ایرانی خارج از کشور به لیگ برتر اتفاق بسیار خوبی تلقی می‌شود و لیگ ایران را جذاب‌تر می‌کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید