پست دیگر کالاهای حجیم را جابجا نمی‌کند

0
56

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بهزاد اقبال خواه با اعلام این مطلب، افزود: با توجه به اینکه جابجایی کالاهای حجیم، موجب آسیب دیدگی به سایر بسته ها و همچنین فرسودگی و استهلاک سرمایه‌های شبکه می شود؛ حذف جابجایی کالاهای بالای ۳۰ کیلوگرم در دستور کار قرار گرفته است.

وی با تاکید بر اهمیت و ضرورت شناسایی نیازهای مشتریان، تصریح کرد: امسال پست با اجرا کردن طرح تحول و اتخاذ رویکرد پلتفرمی (سکوی ارایه خدمات سایر بخش ها)، افزایش شمار سرویس ها و خدمات جدید را با جدیت دنبال می­ کند.

سرپرست معاونت فنی و بازرگانی با اعلام اینکه به دنبال آن هستیم تا سرویس­های جدیدی را معرفی کنیم، افزود: در راه اندازی این خدمات، مشارکت با سایر بخش ها از جمله کسب و کارهای نوپا در اولویت قرار دارد.

اقبال خواه تصریح کرد: در حوزه GNAF و ارائه کدپستی ده رقمی، ۳۲ خدمت جدید پیش بینی شده است که پس از به ثمر رسیدن نخستین تجربه همکاری پست با شرکت استارت آپی الوپیک، رونمایی و وارد مراحل اجرایی می شود.

وی با تاکید بر تقویت ارائه خدمات باجه ای به کمک توسعه خدمات نیابتی افزود: در چارچوب طرح تحول، خدمات نیابتی با همکاری سازمان، شرکت و دستگاه متقاضی با استفاده از بسترهای موجود ارایه می شود.

عضو هیات مدیره شرکت ملی پست اظهار کرد: به عنوان مثال همکاری با دانشگاه برای ارائه خدمت ارسال مدارک تحصیلی توسط پست، در بستر نرم افزارهای موجود خود دانشگاه ها، گزینه ای جدید برای دریافت این خدمت ایجاد می شود.

۲۲۶۲۲۶

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید