مربی رقیب پرسپولیس در آستانه حضور در سایپا

0
50

به گزارش خبرورزشی، پارس یک باشگاه و تیم جمع و جور در شهر جم است که امکانات زیادی ندارد، ولی دل مردم به تیم شان گرم است. مدیران و مسئولان استانی، اما نگاه حمایتی از این تیم ندارند و به همین علت بود که پارس جنوبی بعد ازدرخشش باورنکردنی در فصل گذشته، در لیگ امسال نتوانست به اندازه کافی موفق باشد.
آن‌ها البته ستاره‌های زیادی را از دست دادند و در پایان این فصل به خاطر بی پولی دامنه دار، باز هم روند از دست دادن بازیکن ادامه خواهد داشت و این بار شاید کادرفنی را نیز تحت تاثیر قرار بدهد.
شنیدیم مهدی تارتار نیز احتمالا از پارس جدا خواهد شد. این مربی جوان البته بدون تیم نمی‌ماند و همین حالا که هنوز یک هفته تا پایان فصل باقی مانده، خبر‌هایی از مذاکره باشگاه سایپا با او به گوش می‌رسد.
اتفاقا اطرافیان تارتار نیز می‌گویند بدش نمی‌آید تا برای ادامه فعالیت مربی گری به تهران برگردد و باشگاه مهمی، چون سایپا را هدایت کند.
سایپایی‌ها پس از اخراج علی دایی، هدایت تیم را به ابراهیم صادقی سپردند، اما گفته می‌شود برای لیگ بعدی، مربی دیگری به جمع نارنجی پوشان اضافه می‌شود.
نام یحیی گل محمدی نیز در این میان شنیده می‌شد و حالا هم بحث حضور تارتار به گوش می‌رسد. به هر حال همه چیز در پایان فصل مشخص خواهد شد. 
گفتنی است پارس در آخرین بازی خود در این فصل به مصاف پرسپولیس می رود و تارتار نیز اعلام کرده بعد از این بازی، از جمع زردپوشان جمی خداحافظی می کند. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید