حسن‌زاده: در آسیا حذف می‌شوند، چون برای‌شان پنالتی نمی‌گیرند!

0
82

به گزارش خبرورزشی، ملی‌پوش اسبق استقلال قاطعانه تأکید دارد فرهاد مجیدی کار خوبی کرد که پس از پایان بازی از تیمش حمایت کرده و درصدد احقاق حق آن‌ها برآمد.
* اتفاقات بازی با صنعت نفت را دیدید؟
بله. باید تأسف خورد به حال این فوتبال که مسیرش را اشتباه می‌رود. در مورد همین گل سالم استقلال شما ببینید آقای علی خسروی همکار محترم من در شهرداری است، ولی واقعاً با چه استدلالی می‌گوید توپ اوت شد؟ ایشان می‌گوید توپ روی هوا اوت بود، ولی وقتی زمین آمد روی خط فرود آمد! آخر مگر چنین چیزی ممکن است؟ بابا همه ما فوتبال بازی کرده‌ایم. آخر این چه آنالیزی بود که ایشان کرد؟ یا آقای رفعتی که گفته من دیدم توپ به اوت رفته بود. چطور است که آقای رفعتی با ۲ چشم می‌گوید اوت بوده، ولی ۲۰ میلیون نفر که می‌شود ۴۰ میلیون چشم، می‌گویند اوت نبوده و کسی هم به حرف‌شان توجه نمی‌کند؟! این اتفاق دقیقاً مثل آن می‌ماند که یک معلم به شاگردش تقلب برساند، ولی وقتی آن دانش‌آموز راهی مدرسه دیگری می‌شود، چون معلم قبلی وجود ندارد، او هم دیگر موفق نمی‌شود.
* چطور مگر؟
خب دوستان اینجا تا روی زمین می‌افتند برایشان پنالتی می‌گیرند، ولی در آسیا، چون چنین داورانی وجود ندارد در همان مرحله گروهی حذف می‌شوند. داوری این مملکت باید حرفه‌ای شود. به خدا اگر داور بازی استقلال می‌گفت من اشتباه کردم، قضیه جمع می‌شد و همه چیز تمام. همه این حرکات در نهایت به قیمت خالی شدن استادیوم‌ها از ورزشگاه‌ها تمام می‌شود. مثل کشور‌های عربی که کلی ماشین برای هواداران جایزه می‌گذارند، ولی هیچ‌کس نمی‌آید. منظورم صرفاً پرسپولیس هم نیست بلکه کل فوتبال ماست.
* فرهاد مجیدی پس از پایان بازی به شدت از شرایط ناراحت بود و حرف‌های تندی زد.
واقعاً برای فرهاد مجیدی ناراحت شدم. این بنده‌خدا سرمربی تیم است و باید از شاگردانش دفاع کند. فرهاد می‌خواهد کارنامه خوبی از خودش بر جا بگذارد. وقتی گل سالم است، قطعاً سرمربی باید اعتراض کند. چرا حرف نزند؟ باید دفاع کند. من هم اگر بودم حتماً همین کار را می‌کردم که فرهاد کرد.
* و سؤال آخر؛ استقلالی‌ها می‌گویند وزیر ورزش پرسپولیسی است.‌
نمی‌توانم بگویم وزیر پرسپولیسی است یا استقلالی. نمی‌توانم به این مسئله ورود کنم، ولی سؤال اینجاست که چرا وزیر این شرایط را به عنوان شخص اول ورزش درست نمی‌کند؟ باید یک گروه بازرسی ویژه با دستور ایشان تشکیل شده و به این شرایط رسیدگی شود. فوتبال ما به یک تحول عمیق نیازمند است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید