بهنام صفوی؛ مردی که آرزو داشت ترانه قهرمانی استقلال را بخواند

0
49

خبرورزشی/مهدی یکتا: چند سال پیش بود که به واسطه رامین قنبری صفحه‌آرای خوش‌ذوق روزنامه‌ او را در تحریریه دیدم. یک پسر بی‌ادعا و خوش‌برخورد که به شدت استقلالی بود. تازه اسمش سر زبان‌ها افتاده بود و همه می‌گفتند صدایش شبیه رضا صادقی است، اما بیشتر که آهنگ‌هایش را گوش کردم متوجه شدم تفاوت‌های آشکاری دارد و خواننده مستقلی است. از آن روز و مصاحبه مطبوعاتی با هم آشنا شدیم و چند باری هم تلفنی صحبت کردیم.

آن روز از آرزوی بزرگش برای خواندن ترانه‌ای زیبا برای قهرمانی استقلال حرف زد و اینکه نتوانسته هنوز با مدیران باشگاه برای گرفتن مجوز و همکاری لازم گفتگو کند و…
به او گفتم امیررضا واعظی آشتیانی مدیرعامل وقت استقلال بچه محل قدیمی‌ام است و با او در این خصوص صحبت می‌کنم. همین کار را هم کردم و مدیرعامل وقت استقلال گفت در اولین فرصت هماهنگ می‌کنم، اما عمر مدیریت واعظی آشتیانی که خیلی هم به او ارادت دارم کوتاه‌تر از این حرف‌ها بود که به ملاقات با بهنام صفوی برسد (شاید هم ملاقاتی انجام شد و من بی‌خبرم) در ادامه علی فتح‌ا… زاده جانشین واعظی آشتیانی شد.
دوباره صحبت‌هایی مطرح شد که بهنام صفوی به یکی از آرزوهایش برسد ولی این بار بیماری مجال نداد. بهنام صفوی بیمار شد و… دیگر اجل مجال نداد.
این حکایت خواننده‌ای بود که به شدت هم جنبه شوخی داشت. خاطرم هست در روزنامه‌ای ورزشی هفته‌ای یک بار سر به سر چهره‌های مطرح می‌گذاشتیم و تلفنی با آن‌ها شوخی می‌کردیم و یک روز هم قرعه به نام بهنام صفوی افتاد و… آن روز به اتفاق مهدی هژبری سردبیر امروز خبرورزشی و دوست و همکار همیشگی‌ام، حسابی با بهنام سر شوخی را باز کردیم اما او نه اعتراضی کرد و نه ناراحت شد. حتی نگفت چیزی چاپ نشود و باز از آرزوی خود برای خواندن ترانه‌ای برای قهرمانی استقلال حرف زد و قول و قرارمان را پیش کشید. افسوس و صدافسوس که… جایش سبز، روحش شاد و یادش گرامی باد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید