قائدی: اگر توپ اوت شده بود پاس نمی‌دادم

0
48

به گزارش خبرورزشی، مهدی قائدی، بالاخره در آبادان فیکس شد و برابر صنعت نفت از ابتدا به میدان رفت و اتفاقاً پاس گل داد، اما داور به اشتباه گل صحیح روح‌الله باقری را مردود اعلام کرد تا استقلال شانس قهرمانی در لیگ برتر را از دست دهد. این بهانه‌ای شد تا دقایقی پای صحبت‌های این بازیکن ریزنقش و تکنیکی بنشینیم.
* اظهار نظر تو می‌تواند گره از مشکلات باز کند. توپ اوت شده بود یا نه؟
نه به هیچ عنوان. من عادت دارم وقتی می‌خواهم پاس بدهم به توپ نگاه می‌کنم و اگر توپ اوت شده بود اصلاً به روح الله باقری پاس نمی‌دادم. حیف شد. در شبی که می‌توانستیم با کسب سه امتیاز در کورس قهرمانی باقی بمانیم اشتباه داوری این موقعیت را از ما گرفت.
* همه انتظار داشتند در آن صحنه داور پشت دروازه به داور وسط گزارش دهد که توپ اوت نشده است. آیا این اتفاق صورت گرفت؟
داور پشت دروازه می‌گفت من دید او را کور کرده‌ام و صحنه را به خوبی ندیده است. در حالی که داور پشت دروازه برای دیدن این صحنه‌هاست. من با همه احترامی که برای تیم داوری قائل هستم باید بگویم در این صحنه تیم داوری اشتباه فاحشی مرتکب شد و شانس قهرمانی را از ما گرفت.
* تو از چند هفته پیش می‌گفتی استقلال قهرمان لیگ برتر می‌شود!
خب این دیدگاه من بود و البته به آن ایمان داشتم ولی برخی اوقات اتفاقات به سود ما پیش نمی‌رود. با این حال بر این عقیده‌ام که نباید زانوی غم بغل بگیریم و باید برای مبارزه در فصل آینده آماده شویم. فوتبال ادامه دارد. در یک چشم به هم زدن لیگ برتر و جام حذفی فصل آینده فرا می‌رسد و همچنین لیگ قهرمانان آسیا. ما باید از اتفاقات این فصل درس بگیریم و در آینده موفق عمل کنیم. آلمان که قهرمان جام جهانی ۲۰۱۴ بود در جام جهانی ۲۰۱۸ از مرحله گروهی بالا نیامد. آن‌ها این روز‌ها در اندیشه موفقیت در جام جهانی ۲۰۲۲ هستند. باید دوباره برای قهرمانی در لیگ برتر بجنگیم.
* و بعد از هفته‌ها نیمکت‌نشینی در ترکیب فیکس استقلال به میدان رفتی…
خب این اتفاق خوبی برای من بود. از فرهاد مجیدی بابت اعتمادی که به من کرد تشکر می‌کنم و امیدوارم در هفته‌های باقی‌مانده هم فیکس بازی کنم و البته باید در تمرینات همچنان خوب باشم. من این موقعیت را دوباره به سختی به دست آوردم و دوست ندارم به راحتی از دست دهم. البته از دست دادن جایگاهی که در استقلال داشتم تقصیر خودم بود ولی یاد گرفته‌ام با تلاش شرایط خودم را تغییر دهم. نیمکت‌نشینی‌های این فصل هم برای من یک درس بود و حتماً در آینده به من کمک می‌کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید