رفعتی جای عذرخواهی، قوانین فیزیک را زیر سؤال برد

0
70

به گزارش خبرورزشی، پرویز برومند درباره بازی استقلال و صنعت نفت گفت: آقایان باشگاه بزرگ و پرافتخار استقلال را گوشت قربانی کرده‌اند. آن از انتخاب مدیران استقلال که افرادی نظیر توفیقی و خطیر را می‌آورند و این هم از وضعیت داوری!
سنگربان اسبق تیم ملی ادامه داد: توفیقی به یک خبرنگار گفته بود از من درباره نفت و گاز سؤال کنید. شما که کارَت نفت و گاز است در باشگاه استقلال چه کار می‌کردی؟ مقاماتی که به او پست داده‌اند کجا هستند؟ چرا با آن‌ها برخورد نمی‌شود؟ مگر بازی با احساسات چند میلیون انسان شوخی است که با مسببان آن برخورد نمی‌شود.
برومند گفت: هر آدمی که بازی را دید گفت گل استقلال درست است، اما داود رفعتی به جای عذرخواهی، قوانین فیزیک را زیر سؤال برد و دیدم در تلویزیون می‌گوید توپ وقتی روی هوا بود به اوت رفته بود، ولی در زمین فرود آمد!
فدراسیون فوتبال بر اساس کدام منطق چنین فردی را در مسئولیت داوری قرار داده است؟ رفعتی با این بینش باید فیزیک تدریس کند! البته با عنوان فیزیک رفعتی! در بازی پرسپولیس و ماشین‌سازی داور بر چه اساسی برای پرسپولیس پنالتی گرفت؟ چرا این همه اشتباهات داوری به سود تیم پرسپولیس تمام می‌شود؟
برومند درباره اعتراض فرهاد مجیدی به داوری گفت: چطور رفعتی از اشتباهات اظهرمن‌الشمس داوران دفاع می‌کند، اما مجیدی که می‌بیند سر تیمش را می‌برند نباید اعتراض کند؟ مگر در دین ما تأکید نشده جلوی ظلم فریاد بکشیم؟ بازیکنان استقلال کلی زحمت کشیدند و گل زدند و داور به اشتباه گل را نپذیرفت و مجیدی باید اعتراض می‌کرد. خودتان را جای او بگذارید و ببینید وقتی سر تیم‌تان را می‌برند و زحمات شما را پایمال می‌کنند، می‌توانید ساکت بمانید؟ ببخشید ما سیب‌زمینی نیستیم. باشگاه استقلال در تمام هفته‌های گذشته خیلی با نجابت رفتار کرده و به همین دلیل خیلی راحت حقش پایمال شده است. داوران پشت دروازه چرا مورد استفاده قرار می‌گیرند؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید