جلالی: فلسفه ویلموتس برای تیم ملی مفید است

0
58

به گزارش خبرورزشی، مجید جلالی در خصوص اینکه گفته می‌شود در برخی مسائل با مسئولان باشگاه نساجی دچار اختلاف شده است، گفت: دوست ندارم در مورد این چیز‌ها صحبت کنم. وقتی در یک فصل با یک تیم کار می‌کنید و به بازیکنان می‌گویید که صبور باشند و همه چیز درست می‌شود، طبیعتا آن‌ها هم برای صبر کردن تا حدی تحمل دارند و ممکن است این مسائل باعث رنجش شود. دوست ندارم زیاد در این زمینه صحبت کنم، حرف زدن در خصوص برخی مسائل نه سودی برای من دارد نه سودی برای نساجی. من در هر تیمی هم که کار کردم، سعی داشتم نهایت توانم را برای موفقیت آن تیم به کار بگیرم.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا فصل بعد هم قرار است در نساجی مربیگری کند، عنوان کرد: تا الان هیچ صحبتی در مورد آینده با بنده صورت نگرفته، این در حالی است که تکلیف نساجی هم در خصوص مسائل مدیریتی، برنامه‌های آینده و … مشخص نشده است.
جلالی در رابطه با اینکه آیا عملکردش در نساجی راضی‌کننده بوده است یا خیر، گفت: با توجه به مسائلی که داشتیم، راضی‌کننده بود. البته من در نساجی بیشتر از اینکه در ابعاد فنی مربیگری کنم، سعی کردم از تجربیاتم در مدیریت تیم استفاده کنم و این به‌خاطر برخی مشکلات بود که وجود داشت.
سرمربی نساجی در خصوص اینکه امسال کدام تیم قهرمان لیگ خواهد شد، خاطرنشان کرد: معمولا تیم‌هایی قهرمان می‌شوند که ثبات فنی بالا و سازمان‌دهی خوبی دارند و در ابتدای فصل تیمی قوی تشکیل می‌دهند. تیمی می‌تواند قهرمان شود که مدیریتی خوب و هوادارانی یکدل داشته باشد، اگر استقلال نتوانست قهرمان شود، چون ثبات نداشت یا تراکتورسازی هم مثل تمام سال‌های اخیر در نیم‌فصل دوم درگیر یکسری مشکلات شد. سپاهان، اما خیلی خوب بالا آمد و پرسپولیس هم باثبات‌تر و متحدتر از بقیه تیم‌ها بود.
وی افزود: برانکو در این چند سال محبو‌ب‌ترین بازیکنان پرسپولیس را از این تیم کنار گذاشت، ولی هواداران به تصمیم‌های او اعتماد کردند و نتیجه‌اش دو قهرمانی پیاپی بود و پرسپولیس حالا در آستانه کسب سومین قهرمانی است. من شانس پرسپولیس را برای قهرمانی بیشتر می‌دانم.
جلالی در خصوص احتمال حضور مارک ویلموتس در تیم ملی ایران گفت: ویلموتس مربی خوبی است و فلسفه‌ای که این مربی دارد می‌تواند برای تیم ملی مفید باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید