شفر به عنوان «رئیس رختکن» متزلزل بود

0
35

به گزارش خبرورزشی، سهراب بختیاری‌زاده یکی از اعضای کادر فنی تیم امید محسوب می‌شود. او به عنوان کاپیتان اسبق استقلال امیدوار است با موفقیت مجیدی، اعتماد به مربیان جوان بیشتر شود.
* ارزیابی شما از شرایط استقلال، عملکرد شفر و اخراج او چیست؟
ارزیابی کلی شرایط این تیم مفصل است. به صورت خلاصه باید عرض کنم بهتر بود باشگاه تا پایان فصل که زمان زیادی هم تا اتمام کار باقی نمانده بود صبر و سپس در محیطی دوستانه با شفر قطع همکاری می‌کرد. شفر زمانی که وارد استقلال شد تیمی را تحویل گرفت که از نظر فنی، روحی و انضباطی در بحران قرار داشت و به سرعت اوضاع تیم را متحول کرد. قبل از شروع لیگ ۵، ۶ مهره مهم از استقلال جدا شدند که چنین اتفاقی برای هر تیمی تلخ تمام می‌شود، اما این اواخر شفر به عنوان رئیس رختکن متزلزل عمل کرد و صلابت یک سرمربی را نداشت. درباره شهرآورد همه صحبت کردند، اما از شفر چیزی ندیدیم و به نظر کار انضباطی از دستش خارج شده بود. به هر حال او رفت و من برای مجیدی به عنوان یک استقلالی و مربی جوان آرزوی موفقیت می‌کنم.
* مجیدی قبل از حضور در کادر فنی استقلال در هیچ تیم دیگری کار مربیگری نکرده، آیا می‌تواند از عهده مسئولیت سنگین تیم بزرگ استقلال برآید؟
به شخصه دوست دارم او و سایر مربیان جوان موفق شوند. فرهاد به عنوان سرمربی موقت حالا این فرصت را دارد که با تصمیمات و رفتار خوب و آگاهانه، خود را نشان بدهد و همه ببینند او یک مربی موفق و تأثیرگذار است. در سوی مقابل اگر استقلال نتیجه نگیرد مجیدی ضربه می‌خورد.
* دلیل جدایی زلاتکو کرانچار از تیم امید صرفاً مسائل مالی بود؟
هم مسائل مالی و هم عدم رضایت کمیته فنی. بدون تعارف باید بگویم فدراسیون فوتبال همه‌جوره از تیم امید حمایت کرد و ما اردو‌های خوب داخلی و خارجی و بازی‌های دوستانه داشتیم، اما عملکرد تیم امید آن‌طور که باید نبود و فدراسیون به این نتیجه رسید با سرمربی ادامه همکاری نداشته باشد.
* شما به عنوان اعضای کادر به کرانچار کمک کردید؟
ایشان اهل مشورت با ما نبود. خود من ۳ مرتبه تصمیم به جدایی گرفتم، اما به خواست آقای استیلی صبوری کردم. کرانچار تمام مسائل فنی را با مربی دروازه‌بان‌ها هماهنگ می‌کرد که برای همه ما عجیب بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید