رمزگشایی از مصاحبه برانکو؛ پرسپولیسی‌ها از چه تیم‌هایی پیشنهاد دارند؟

0
48
علیپور از هایدوک اسپلیت پیشنهاد دارد، شجاع و بیرانوند از قطر و ترکیه!
به گزارش خبرورزشی، در نشست خبری قبل از بازی با ماشین‌سازی تبریز، برانکو مدعی شد علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل زاده و علی علیپور طبیعی است به واسطه درخشش در لیگ قهرمانان آسیا پیشنهاداتی از سایرکشور‌ها داشته باشند و… برانکو به همین بسنده کرده و اشاره‌ای به کشور‌های خواهان بازیکنان پرسپولیس نکرد، اما به صراحت اعلام کرد هر بازیکنی در پرسپولیس قصد جدایی داشته باشد می‌تواند به باشگاه مراجعه کند و جدا شود!
با انتشار مصاحبه برانکو در نشست خبری پیش از بازی خیلی‌ها ازخود پرسیدند منظور برانکو چیست و این بازیکنان پرسپولیس از چه تیم‌هایی پیشنهاد دارند.
گزارش زیر را بخوانید تا خیلی چیز‌ها دستگیرتان شود.
۱- علیرضا بیرانوند (ترکیه)؛ علیرضا بیرانوند پس از درخشش در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه مورد توجه تیم‌های مختلفی قرار گرفت. او از دینامو کیف اوکراین و یکی دو تیم مطرح ترکیه‌ای پیشنهاد داشت، اما با توجه به داشتن قرارداد با پرسپولیس تا سال ۱۴۰۰ مجبور به ماندن شد. او در جام ملت‌های آسیا هم خوش درخشید و حالا شنیده می‌شود دوباره توجه تیم‌های ترکیه‌ای را به خود جلب کرده است. گلر شماره یک تیم ملی و پرسپولیس حتی از لیگ بلژیک هم پیشنهادی دارد، اما به نظر می‌رسد در پرسپولیس ماندنی باشد.
علیرضا بیرانوند به دلیلی که در این مقال نمی‌گنجد فقط در صورتی از پرسپولیس جدا می‌شود که از ۵ لیگ معتبر اروپا پیشنهاد داشته باشد. اگر این پیشنهادات از اسپانیا، انگلیس، ایتالیا، آلمان و فرانسه برسد آنگاه علیرضا بیرانوند با پرداخت مبلغ رضایتنامه‌اش قادر به جدایی از پرسپولیس خواهد بود در غیر این صورت در پرسپولیس خواهد ماند.
۲- شجاع خلیل زاده (قطر)؛ هرچند پرسپولیس در همان مرحله مقدماتی از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد، اما با این وجود شجاع خلیل زاده همچون فصل گذشته در فصل جاری هم درخشش ویژه‌ای در این رقابت‌ها داشت. او گل‌های زیبایی به الاهلی عربستان زد که ظاهراً توجه تیم‌های قطری را به خود جلب کرده است. یک تیم قطری حاضر است مبلغ خوبی به مدافع مورد علاقه برانکو بپردازد، اما این بازیکن تا پایان فصل آینده با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد. بعید هم می‌دانیم باشگاه پرسپولیس به راحتی رضایتنامه مدافع سرزن و گلزن خود را صادر کند.
۳- علی علیپور (کرواسی)؛ علی علیپور هم جزو بازیکنان خوب پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر است که با پیشنهاداتی روبه‌رو شده است. شنیدیم هایدوک اسپلیت کرواسی جدیدترین مشتری مهاجم اول پرسپولیس است. این باشگاه شهر اسپلیت کرواسی سال ۱۹۱۱ تأسیس شده و ۶ قهرمانی در لیگ برتر فوتبال کرواسی و ۶ قهرمانی هم در جام حذفی کرواسی دارد. با این وجود شنیدیم علی علیپور با توجه به تجربه نه چندان موفق صادق محرمی در دیناموزاگرب و کرواسی تمایلی به رفتن به این کشور ندارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید