تابش: قول نمی‌دهیم استنلی در سپاهان بماند

0
69

به گزارش خبرورزشی،تیم فوتبال سپاهان اصفهان شب گذشته در هفته بیست‌ونهم لیگ برتر در مشهد به مصاف پدیده شهرخودرو رفت که این بازی در نهایت با تساوی یک – یک به پایان رسید.
مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان در خصوص بازی مقابل پدیده، شایعه رفتن قلعه‌نویی به استقلال تهران، جدایی کی‌روش استنلی و … صحبت‌های زیر را انجام داد:
*ابتدا از بازی با پدیده صحبت کنید.
ما تصمیم گرفته بودیم که در هفته‌های پایانی لیگ برتر مصاحبه نکنیم تا تیم در آرامش به کارش ادامه دهد، اما با شرایطی که در بازی شب گذشته رقم خورد دیگر نمی‌توانیم سکوت کنیم چراکه دارد بی‌انصافی می‌شود. دوستان ما در دیگر باشگاه‌ها درباره بازی سپاهان و ماشین‌سازی صحبت می‌کنند، ولی ما فقط درباره تیم خودمان نظر می‌دهیم. با پنالتی که داور در بازی با پدیده در دقیقه ۵ برای حریف گرفت تیم ما از هم پاشید و تمرکز خود را از دست داد. قضاوت را به عهده مردم می‌گذاریم و همچنان به تلاش خود برای رسیدن به هدف ادامه می‌دهیم.
*در حالی که قضاوت این بازی برعهده علیرضا فغانی بود، اما به نظر می‌رسد شما به نحوه داوری او و پنالتی که گرفت معترض هستید.
فغانی داور ضعیفی نیست و کارنامه خوبی دارد، اما باید قبول کنیم که این پنالتی خیلی عجیب بود و همین باعث شد تیم ما تمرکز خود را از دست بدهد. پنالتی در حالی اعلام شد که داور به صحنه نزدیک بود. در بازی رفت مقابل پرسپولیس یک شکل ضربه خوردیم و در بازی شب گذشته هم به شکل دیگر. از طرفی پدیده تیم بسیار خوبی است و آن‌ها لیاقت کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را دارند.
نکته دیگری که می‌خواهم درباره آن صحبت کنم آرای صادر شده پس از بازی‌ها است. نمی‌دانم چرا سپاهان پس از هر بازی داخل یا خارج از خانه باید جرایم میلیونی پرداخت کند، اما برای تیم‌های دیگر این اتفاق رخ نمی‌دهد. در بازی با پرسپولیس ۹۰ دقیقه به کادرفنی و تیم ما فحاشی شد، اما در نهایت آرای صادر شده چیز دیگری بود. متاسفانه شرایط به شکلی پیش رفته که نمی‌توانیم سکوت کنیم، چون قضاوت‌ها و رفتار‌ها عادلانه نیست. امیدوارم در هفته‌های پایانی درست قضاوت و رفتار شود.
*با اینکه پرسپولیس هفته آینده بازی نسبتا راحتی با پارس جنوبی دارد و با یک تساوی هم قهرمان می‌شود، اما سپاهان همچنان شانس قهرمانی در لیگ برتر دارد. چقدر به قهرمانی امیدوار هستید؟
ما شانس داریم و همه تلاش خود را می‌کنیم. امیدوارم یک فضای سالم در هفته پایانی ایجاد شود، ولی ما در حال حاضر در یک فضای برابر مبارزه نمی‌کنیم. همه کارشناسان داوری بیایند و درباره بازی ما قضاوت کنند. تیم ما در آستانه قهرمانی است و باید با ما عادلانه رفتار شود.
*چقدر امیدوار هستید که در هفته پایانی و بازی بین پرسپولیس و پارس‌جنوبی جم فوتبال پاکی انجام شود؟
امیدواریم اتفاقات خوبی رخ دهد، چون زمینِ ورزش یک مکان مقدس است. ان‌شاءالله همه بازی‌ها در هفته پایانی در فضای بسیار سالم و پاک و با قضاوت‌های عادلانه برگزار شود تا حاشیه‌ای درست نشود.
*روز گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه کی‌روش استنلی دو پیشنهاد جدید دریافت کرده و برای جدایی از سپاهان وسوسه شده است.
استنلی تا پایان فصل جاری با ما قرارداد دارد و دو طرف به ادامه همکاری علاقه‌مند هستند. ان‌شاءالله که او در سپاهان می‌ماند. نمی‌توانیم برای ماندن استنلی قولی بدهیم، اما تمام تلاش خود را برای حفظ این بازیکن انجام می‌دهیم.
*با توجه به اینکه فصل آینده هدایت تیم استقلال تهران به سرمربی دیگری سپرده می‌شود، گفته شده امیر قلعه‌نویی اصلی‌ترین گزینه آبی‌پوشان است و از سپاهان می‌رود.
خیر. ما و قلعه‌نویی بار‌ها در این مورد صحبت کردیم. قلعه‌نویی سرمربی فصل بعد سپاهان است و در خدمتشان هستیم. این مربی قرارداد دارد و بار‌ها خودش هم گفته گزینه یک، دو و سه من سپاهان است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید