اکثریت احزاب دچار انفعال سیاسی شده‌اند

0
36

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: اکثریت احزاب، گروه‌های سیاسی و اشخاص مرجع از شرایط اقتصادی کشور تأثیر منفی پذیرفته‌اند و با نوعی از انفعال سیاسی مواجه هستند.

قربانعلی قائمی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به شرایط اقتصادی کشور، اظهار کرد: جهش یک ساله اخیر قیمت‌ها و تأثیرگذاری آن در اقتصاد، تولید، اشتغال و مخصوصاً معیشت مردم موجب ایجاد فشار به کسانی است که بیکارند و درآمدی ندارند یا حقوق‌بگیر ثابت یا تولیدکنندگانی که مواد اولیه خود را باید با تحمل افزایش قیمت‌ها از داخل و یا به سختی با وجود تحریم‌ها از خارج تهیه کنند، می‌شود.

وی در ادامه افزود: به نظر می‌رسد که اکثریت احزاب، گروه‌های سیاسی و اشخاص مرجع نیز متأسفانه از شرایط مورد اشاره، تأثیر منفی پذیرفته باشند و با نوعی از انفعال سیاسی مواجه هستند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب در پایان گفت: احزاب و جریان‌های سیاسی کشور باید به فضای انتخاباتی منتهی به اسفند ماه رونق دهند و با انجام فعالیت‌های هدفمند و ایجاد نشاط سیاسی در فضای انتخاباتی کشور البته متناسب با ایام باقیمانده، در جهت حاکمیت رأی مردم، استقرار پارلمان جمهوریت، تدوین قوانین و پشتیبانی از دولت منتخب مردم و اعمال نظارت بر کلیه ارکان اجرایی، قانون گذاری و سیستم قضائی حضور داشته باشند.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید