انباشت زباله و نخاله‌های ساختمانی در پهنه‌های آبی تالاب عینک

0
46

رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای شهر رشت خبر داد که در محدوده منطقه عینک و پهنه‌های آبی موجود در آن شاهد انباشت زباله و نخاله‌های ساختمانی هستیم.

به گزارش ایسنا، شیرزاد در هشتاد و سومین جلسه کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای رشت با بیان این‌که در حال حاضر خدمات سازمان پسماند شهرداری رشت در برخی از محلات رشت قابل قبول نیست، گفت: در محدوده منطقه عینک و پهنه‌های آبی موجود در آن شاهد انباشت زباله و نخاله‌های ساختمانی هستیم و امیدوارم با برنامه‌ریزی‌های انجام شده شاهد بهبود وضعیت در این محلات شهر رشت باشیم و نگرانی‌های ساکنان این مناطق در این باره برطرف شود.

وی با تاکید بر این‌که سازمان پسماند شهرداری اقدامات خوبی در منطقه سراوان انجام داده است، افزود: امیدوارم برخی از مدیران به جای نشستن در اتاق‌های مدیریتی، برای رفع مشکلات و نواقص به صورت میدانی وارد عمل شوند.

شیرزاد با بیان این‌که سازمان پسماند شهرداری رشت پیگیر دریافت مطالباتش از دیگر دستگاه‌ها باشد، افزود: لیست ادارات بدهکار به سازمان پسماند شهرداری رشت تهیه و به کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای رشت اطلاع رسانی شود.

وی با تاکید بر این‌که شهروندان به لحاظ معیشتی با مشکلات فراوانی مواجه هستند، خاطرنشان کرد: با تحمیل هر گونه هزینه مضاعف در قالب ارائه خدمات و غیره به شهروندان مخالف هستم و انتظار دارم سازمان‌های زیر مجموعه شهرداری رشت در پیشنهاد تعرفه بهای خدمات به مشکلات معیشتی شهروندان نیز توجه داشته باشند.

عضو کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای رشت نیز با اشاره به سرایت آتش به چندین منزل مسکونی در هفته اخیر در یکی از محلات رشت اظهار کرد: متاسفانه به واسطه عدم پرداخت مطالبات بیمه آسیا توسط شهرداری رشت، پرداخت حق بیمه به این افراد با مشکلاتی مواجه شده و انتظار داریم این مشکل در اسرع وقت برطرف شود.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید