گل‌محمدی: با تیم کاملی به مصاف سپاهان می‌رویم

0
58

به گزارش خبرورزشی، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو مشهد در خصوص شرایط تیمش پیش از دیدار با سپاهان اظهار داشت: بازی سختی در پیش داریم و تمام تلاشمان را برای کسب سه امتیاز می‌کنیم اما مقابل تیمی خوب و پر مهره و با مربی و تشکیلات خوب بازی داریم. بازی کردن برابر سپاهان همیشه سخت خواهد بود ولی انگیزه زیادی برای گرفتن سه امتیاز داریم که نیازمند تلاش و فداکاری زیادی است. پیروزی در این بازی نشدنی نیست و می‌توانیم سه امتیاز بازی را بگیریم تا سرنوشت سهمیه دست خودمان باشد.

وی همچنین در خصوص بخشیده شدن سیاوش یزدانی پیش از این دیدار نیز گفت: وارد شدن در این بحث‌ها جز بر هم زدن تمرکز خودمان نتیجه دیگری ندارد و ترجیح می‌دهیم مقابل سپاهان با همه بازیکنان و با تمام قدرتش به میدان برویم و اگر قرار به پیروزی باشد باید برابر تیم کامل سپاهان این کار را انجام دهیم. نگرانی از این بابت نداریم و آنقدر انگیزه داریم که توجه نکردن به چنین مسائلی برایمان بهتر است. مسئولیت تصمیم‌گیری در این رابطه ب

سرمربی پدیده شهر خودرو در خصوص تقویت تیمش با در نظر گرفتن کسب سهمیه آسیایی برای سال آینده نیز گفت: این بحث‌ها بعد از گرفتن سهمیه باید مطرح شود و هنوز کارمان کامل نشده و دو فینال را پیش رو داریم و پس از آن باید به آن بپردازیم.

گل‌محمدی در خصوص پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی امید نیز گفت: صحبت‌هایی که من هم شنیدم از طریق رسانه‌ها بوده و تاکنون تماس و نشست رسمی برقرار نشده است. این دو بازی پیش رو برایمان آنقدر اهمیت دارد که به هیچ چیز دیگر جز پدیده و این دو بازی فکر نکنیم چرا که تلاش بسیاری برای آن انجام داده‌ایم و زمانی این نتایج مثمرثمر خواهد بود که در دو بازی آینده نیز پیروز میدان باشیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید