پرسپولیسی‌ها دلخوش به رکورد صددرصد برد رادو

0
58

به گزارش خبرورزشی، بازی با ماشین‌سازی می‌تواند بازی قهرمانی پرسپولیس باشد و از این حیث حساسیت فراوانی خواهد داشت اما به لطف بازی‌های خوب رادوشوویچ طی دو فصل اخیر هواداران پرسپولیس چندان نگران غیبت بیرانوند نخواهند بود. دروازه‌بان کروات پرسپولیس در این فصل از لیگ برتر بیشتر از دو فصل قبل برای تیمش بازی کرده و حالا قرار است ششمین بازی خود در این لیگ را انجام دهد. جالب اینکه در هر ۵ مسابقه‌ای که او در ترکیب سرخ‌ها بوده پرسپولیس برنده شده است. پرسپولیس با رادو در هفته‌های اول و دوم پدیده و فولاد را برد و در نیم‌فصل اول دو پیروزی دیگر مقابل پیکان و نساجی به دست آورد.

رادوشوویچ در بازی هفته بیست و دوم مقابل سپیدرود رشت هم بازی کرد که با مهار یک پنالتی در برد حیاتی تیمش تأثیرگذار بود. حالا رادوشوویچ باید در تهران مقابل ماشین‌سازی به میدان برود که از تقابل با این حریف خاطره خوشی دارد.

او در بازی رفت دو تیم در لیگ شانزدهم که در تاریخ ۱۲ آذر ۹۵ برگزار شد به جای بیرانوند بازی کرد که در آن مسابقه هم پرسپولیس یک بر صفر برنده شد و رادو کلین شیت کرد. در آن مسابقه در نیمه نخست وحید امیری گل زد و بازیکن حریف در نیمه دوم اخراج شد اما پنالتی اعلام شده برای تیم تبریزی می‌توانست نتیجه را تغییر دهد که امین قاسمی نژاد بازیکن فعلی پدیده مقابل رادو پنالتی را از دست داد و توپ را به بیرون زد. رادو که در ۵ بازی انجام داده‌اش در این فصل دو بار موفق به کلین شیت شده امیدوار است با تکرار آن اتفاقات شیرین سهمی در قهرمانی دوباره پرسپولیس داشته باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید