فرمانده نیروی دریایی سپاه: ۳۰۴ فروند شناور در مناطق سیل‌زده فعالیت می‌کنند

0
48

علیرضا تنگسیری شامگاه جمعه در ضیافت افطاری نیروهای سپاه در دفتر امام جمعه بندرعباس اظهار داشت: از حمایت‌های آیت‌الله نعیم‌آبادی از سپاه در استان هرمزگان که به عنوان خادم و نوکر مردم استان و کشور خدمت می‌کند صمیمانه تشکر می‌کنیم.

وی ادامه داد: پاسداران ما ثابت کرده‌اند که در هر عرصه‌ای از انقلاب دفاع خواهند کرد و سپاه پاسداران در دریا، هوا، فضا و زمین برای دفاع از انقلاب حضوری با معنا دارد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ابراز داشت: در سیل اخیر، نیروی دریایی، بیمارستانی با تمام تخصص‌ها را در گلستان برپا کرد. همچنین دانشگاه و پایگاه مستقل‌مان در شمال کشور تعداد زیادی قایق در اختیار سیل‌زدگان برای جابه جایی قرار داد. 

تنگسیری تصریح کرد: در خوزستان نیز نیروی دریایی و سپاه امام سجاد(ع) خدمات‌رسانی کردند. نیروی دریای ۳۰۴ شناور را در سه محور سوسنگرد، حمیدیه، اهواز و یک محور مجزای کارون و شادگان بیش از ۱۷۰ هزار نفر را جابه جا کرده است.

 وی خاطرنشان کرد: سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در مناطق سیل‌زده به خوبی خدمات‌رسانی کرد. نیروی زمینی سپاه نیز حضور پررنگی داشت، همچنین امسال بسیج دریایی را تشکیل دادیم که اولین ماموریت خود را در مناطق سیل‌زده با ۱۴۰ فروند شناور انجام داد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: اگر چنانچه این سیل رخ نمی‌داد شاید تا پایان عمر، بسیاری از روستاهای خوزستان را نمی‌دیدم. بعضی از روستاهای نزدیک به اهواز، بسیج و روحانی نداشتند.

 تنگسیری یادآور شد:اگر همت مردم نبود اهواز را آب می‌برد و همت مردم در حمیدیه و سوسنگرد باعث شد در جنگ با سیل پیروز شوند. 

وی در پایان خاطرنشان کرد: همه باید دست به دست هم دهیم و  سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان را برای برگزاری کنگره شهدای استان کمک کنیم.

۶۴۲۳۱

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید