عجیب‌ترین جشن تاریخ پرسپولیس

0
72

به گزارش خبرورزشی، مدیران پرسپولیس آن‌قدر خام و کم‌تجربه بودند که نمی‌دانستند نباید امثال برانکو و کالدرون را به جشن قهرمانی تیم‌شان دعوت کنند. شاید یک هوادار نوجوان پرسپولیس اگر تصمیم‌گیرنده بود، متوجه یکسری حساسیت‌ها مثلاً میان یحیی و کالدرون می‌شد، اما خب به لطف انتخاب‌های صد درصد درست وزارت ورزش! مدیران محترم پرسپولیس متوجه موضوع نشدند و کلی حاشیه درست شد! به هر حال چه خوب، چه بد، در این ماجرا حرف یحیی به کرسی نشست، مدیران پرسپولیس باختند و مشخص شد در پرسپولیس مثل استقلال یک جا‌هایی زور سرمربی بیشتر از مدیرعامل است. حالا هم قرار است امشب جشن قهرمانی پرسپولیس در آزادی برگزار شود آن هم بدون حضور برانکو و کالدرون!
جشن پرسپولیسی‌ها در حالی برگزار می‌شود که مربیان سابق قطعاً در آن حضور ندارند، ولی تکلیف دوربین‌های تلویزیونی هنوز مشخص نیست. هفته گذشته که مجری شبکه یک با حرف‌هایش خشم هواداران پرسپولیس را برانگیخت، مدیران باشگاه تحت فشار هواداران مجبور شدند بگویند ما دوربین‌های تلویزیونی را راه نمی‌دهیم، ولی خب سازمان لیگ مخالفت کرد و گفت این مسئله دست باشگاه‌ها نیست که دوربین‌ها را راه بدهند یا ندهند! از طرفی پرسپولیس برای خواباندن سر و صدای هوادارانش از ۲ مجری تلویزیون شکایت کرد که معلوم نیست این شکایت به کجا کشید، اما آنچه مسلم است جشن امشب عجیب‌ترین جشن قهرمانی تاریخ پرسپولیس است، چون یکسری روابط در باشگاه حسنه نیست (مثل رابطه بازیکنانی، چون نوراللهی با مدیران) و البته برای اولین بار خبری از هواداران هم در جشن قهرمانی نیست و آن‌ها باید از پای تلویزیون شاهد جشن قهرمانی تیم محبوب‌شان باشند. با تمام این اوصاف خیلی بعید است شاهد جشن باشکوه و آبرومندانه‌ای باشیم، اما به هر حال پرسپولیس اتفاق بزرگی را در تاریخ فوتبال ایران رقم زده و برای چهارمین بار پیاپی قهرمان لیگ می‌شود. رکوردی که بعید است حالا حالا‌ها توسط سایر تیم‌ها شکسته شود.
خیلی‌ها می‌گویند اگر اسکلت این تیم حفظ و در دو، سه منطقه تقویت شود و البته اگر پرسپولیس مشکل مدیریتی نداشته باشد، این پتانسیل فنی را دارد که فصل آینده و در لیگ برتر بیستم هم جام قهرمانی را بالای سر ببرد. در این راه پرسپولیس حتماً باید یک گلر، یک مدافع راست، یک مدافع چپ و حداقل یک مهاجم شش‌دانگ جذب کند و البته تمام نفرات فعلی که حسابی با هم هماهنگ شده‌اند را هم حفظ کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید