پاسخ روابط عمومی شهرداری رستم آباد به بیانیه حسینی رئیس شورای شهر منجیل

0
41

‍ ‍ قابل توجه جناب آقای #حسینی #ریاست_شورای_اسلامی شهر #منجیل

‍ ✍پاسخ روابط عمومی شهرداری رستم آباد در خصوص جوسازی های اخیر پیرامون #پسماند شهرستان

✍ احتراما درخصوص بیانیه یکی از اعضای محترم شورای شهر #منجیل که طی چند‌ روز گذشته در فضای مجازی شهرستان منتشر شده، لازم است جهت تنویر افکار عمومی، خاصه شهروندان محترم شهر #رستم_آباد و منجیل مواردی را معروض تا برخی زوایای موضوع روشن شده و در ادامه قضاوت را به خوانندگان محترم بسپاریم.

✍بنا به ملاحظات مختلف و پرهیز از ایجاد حاشیه در مسیر خدمت به شهروندان محترم رستم آباد، قصد پاسخ به این بیانیه را که از سر ناآگاهی و عدم اطلاع کافی صادر شده نداشتیم، زیرا واقفیم که این قبیل موضع گیریها در سال پایانی عمر شورا جنبه تبلیغات داشته که البته شهروندان محترم منجیل، سره را از ناسره تشخیص داده و برخی هم طی چند روز گذشته پاسخی درخور بدان دادند که مطالب آنها در فضای مجازی موجود است.

✍همانطوریکه مستحضرید یکی از مشکلات شهرستان بحث مدیریت پسماند و نحوه دفع زباله های شهری است. این مشکل عمدتاً دامنگیر بسیاری از شهرهای کشور بوده و فی الحال یکی از معضلات مدیریت شهری شهرستان نیز می باشد که حل و فصل آن نیازمند همکاری و مساعدت دستگاه های مختلف می باشد. بدین منظور طی جلساتی که قبلا برگزار شده و آخرین جلسه نیز مورخ ۹۹٫۰۳٫۳۱ با حضور جمعی از مسئولین و عده ای از شهرداران شهرهای شهرستان در محل دادگستری و به ریاست رییس محترم دادگستری به عنوان رییس کمیته حفظ و صیانت از اراضی ملی و جنگلها برگزار شد؛ مقرر و مصوب گردید عده ای از مسئولین مرتبط، از جمله شهرداران شهرهای شهرستان و روسای ادارات منابع طبیعی و محیط زیست و مدیرعامل سازمان پسماند شهرداریهای استان در قالب یک کمیته به اتفاق، از مکان تعیین شده در سالهای ماضی که در مسیر اتوبان مابین حرایم شهرهای منجیل و لوشان قرار دارد، بازدید به عمل آورند و از همه جوانب موضوع را بررسی و کارشناسی و در جلسه آتی جهت اتخاذ تصمیم، ارائه نمایند.

✍بنابراین همانطوریکه گفته شد شهردار رستم آباد فقط یکی از اعضای این کمیته بوده و اساساً تصمیم گیری در این مورد در صلاحیت و حوزه اختیارات ایشان نمی باشد و ادعای مطرح شده در این خصوص با توجه به صورتجلسات موجود ( که تصویر آن قابل ارائه به اهل رسانه بوده ) کذب محض و ناشی از بی اطلاعی عضو محترم شورا می باشد؛ ضمنا اظهارنظر سطحی ایشان آن هم براساس اطلاعات غلط، مانند گفته می شود یا شنیده ها حاکی است، قبل از بررسی جوانب موضوع در شان شخصیت عضو شورا نمی باشد.

✍زباله های شهر رستم آباد روزانه براساس قرارداد با شرکت کود آلی در جاده فومن، به آنجا منتقل می شوند؛ باید از نویسنده محترم پرسش شود اگر داعیه دفاع از شهروندان آن شهر را دارید چرا زباله های شهر منجیل را در حومه این شهر رها می کنید. روشن است که این اقدام با توجه به شرایط خاص اقلیمی این شهر، چه مشکلاتی را برای مردم بوجود آورده است؛ لذا پیشنهاد می گردد بجای فرافکنی و استفاده ابزاری و تبلیغاتی، از این فرصت، تلاش کنید تا کیفیت خدمات شهری که از وظایف ذاتی شهرداری است ارتقا دهید.

✍در پایان یادآور می گردد به جهت بار اهانت آمیز این بیانیه که با هدف تضعیف و تخریب شهردار رستم آباد انجام گرفته، حق اقدام قضایی در چارچوب قانون در فرصت مقتضی بر علیه صاحبان امتیاز کانالها و اشخاص در خصوص نشر و بازنشر آن برای شهردار رستم آباد محفوظ می باشد.

📮روابط عمومی شهرداری رستم آباد

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید