مجید جلالی: مسابقه فوق‌العاده تلخ بود

0
29

مجید جلالی: مسابقه فوق‌العاده تلخ بود

به گزارش خبرورزشی، مجید جلالی پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان مقابل شهر خودروی مشهد اظهار داشت: طفلکی بچه‌ها با تمام وجود بازی کردند و اصلاً مستحق شکست نبودیم. شاید حق ما این بود که در این بازی پیروزی شویم و بازیکنان ما واقعاً عملکرد خوبی داشتند، اما یک غفلت می‌تواند سرنوشت را معلوم کند. از این به بعد بازی‌های خیلی مهمی در پیش داریم و باید تمام تمرکز خود را روی آن بگذاریم.

وی در ادامه افزود: اکنون می‌خواهیم تمرکز تیم ما حفظ شود. این بازی خوب که منجر به شکست ما شد، نباید تمرکز و اتحاد ما را به‌هم بزند. باید همچنان همدل و متحد باشیم و نگاه ما به آینده باشد تا از دیدار‌های بعدی، امتیازات بهتری جمع کنیم. این مسابقه فوق‌العاده تلخ بود. انسان برخی اوقات نمی‌تواند نتیجه را هضم کند که این بازی چنین شرایطی داشت.

سرمربی گل‌گهر سیرجان درباره تعویض‌های خود تصریح کرد: پس از تعویض‌ها بر بازی مسلط‌تر شدیم. اگر رضا محمودآبادی در آن فرصت گلزنی با بغل پا به توپ ضربه می‌زد، توپ گل می‌شد. ساختار گلی که خوردیم، ربطی به تعویض‌ها نداشت؛ بلکه روی یک توپ بلند و غافلگیری بود. گلایه‌ای از بازیکنان ندارم؛ چون آن‌ها با تمام وجود و توان بازی کردند و حس خوبی برای این دیدار داشتند. البته همیشه این‌گونه نمی‌شود و در دیدار‌های آینده، حتماً این نتیجه را جبران خواهیم کرد.

جلالی درباره قضاوت سیدمهدی سیدعلی گفت: فیلم‌ها چندان واضح نیست، اما نگاه ما از کنار زمین این بود که گل حریف می‌توانست آفساید باشد. باید دوربین‌هایی باشد که این صحنه‌ها را بهتر ببینیم. داوری روی هم رفته بد نبود و گلایه‌ای راجع به قضاوت داور نداریم.

وی درباره دیدار هفته آینده شاگردانش مقابل پیکان خاطرنشان کرد: اصل بازی ما و فینال ما همین است. ابتدا با پیکان بازی می‌کنیم و در سیرجان به مصاف شاهین می‌رویم. این دیدارها، اصلی‌ترین بازی‌های ما در لیگ امسال است که باید از این بازی‌ها، امتیازات خوبی بگیریم. به همین خاطر می‌گویم این شکست خیلی تلخ بود. نباید اجازه دهیم این تلخی، روحیه تیم ما را پایین بیاورد و باید تیم را سرپا نگه داریم تا هدف ما به دست بیاید. حتماً این هدف را به دست می‌آوریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید