35.7 C
Tehran
شنبه، 29 خرداد 1400
خانه اخبار اجتماعی توضیحات سروش جمشیدی درباره چت هایش با مجری من و تو

توضیحات سروش جمشیدی درباره چت هایش با مجری من و تو

0
41

توضیحات سروش جمشیدی درباره چت‌هایش با مجری من و تو و خداحافظی از دورهمی

سیدعلی ضیا در آخرین شب از ویژه برنامه تحویل سال شبکه یک میزبان سروش جمشیدی بازیگر و کمدین بود و از دلیل خداحافظی از «دورهمی» گرفته تا ماجرای لو رفتن چت هایش با مجری شبکه من و تو در این گفتگو صحبت به میان آمد.

به گزارش دیار باد منجیل، جمشیدی درباره خداحافظی از دورهمی گفت :آقای مدیری در این قسمت گفتند سروش زیراب همه را زد. حتی سیامک انصاری که ما با هم  ۲۵ سال رفیق بودیم زیرابش خورد. این سری خودم زیراب خودم را هم زدم! این سری بحث دعوت کردن و نکردن نبود. سری قبل هم این صحبت شده بود که فضای برنامه به شکل فعلی اش باشد ولی ما باز بخش نمایشی را ادامه دادیم اما این سری اینکه فضای برنامه تاکشو باشد و استندآپ را خود آقای مدیری اجرا کند و بخش نمایشی نباشد قطعی شد.

جمشیدی همچنین با اشاره به مصاحبه ای که در آن گفته بود پراید دارد و پراید لاکچری تلقی شده بود، گفت: من هنوز مستاجرم دم صاحبخانه ام گرم که قرار بود فروردین بلند شوم و دم او گرم که گذاشت بمانم. چون حالا دیگر بازدید هم نمی گذارند و می گویند نکند آلوده باشی. دم صاحبخانه هایی که هوای مستاجرانشان را دارند گرم. نگاهی که از بیرون به ما می شود عجیب است. من روزی ۱۰ تا دایرکت در اینستاگرام دارم که می گویند پول دستی می خواهیم! همه هم یک ماهه برمی گردانند. ولی واقعا نمی دانم چنین تفکری نسبت به ما می شود. فحش خورمان هم که ملس است.

این بازیگر ادامه داد: یک چیزهایی آدم را اذیت می کند، من یک سال و نیم است کار نکرده ام و کسی حالم را نپرسیده است اما کافی است یک کلمه در همین برنامه بگویی که مشکل درست بشود و به مذاق عده ای خوش نیاید توی صفحه ات می ریزند و بد و بیراه می گویند. ما هم زندگی و خانواده داریم. مطمئن باشید وقتی این حرفها را می زنید اولین چیز انرژی آن به زندگی خودتان برمی گردد.

جمشیدی درباره حواشی چتی که از او با مجری شبکه من و تو  منتشر شده بود، بیان کرد: من معمولا توضیح نمی دهم. تکلیف من با خودم معلوم است در صفحه ام همینطور. رویکرد من در این سالهایی که همه مرا می شناسند مشخص بوده است نه از کسی گلایه کرده ام نه غر زده ام و بالعکس. اما طبق تفکری که داشته ام همیشه گفته ام ما باید اول خودمان را درست کنیم بعد جامعه و همه چیز درست می شود. درباره آن مسئله هم هیچ جا توضیح ندادم و هیچ توضیحی هم ندارم بدهم. من پیش وجدان خودم راحتم نه حرفی زده ام نه کاری کرده ام نه موردی بوده است.

وی افزود: در صفحه ام بعد از این ماجرا فحش هایی دادند که خیلی دلم شکست. فحش می دهید به خودم بدهید به خانواده و بچه و مادر و خانممان ندهید. ما داریم پوست کلفت می شویم. این جو را هم ایجاد نمی کنم که از جواب دادن در بروم. تکلیف من با خودم مشخص است. مطمئن باشید اگر تکلیف دیگران با من معلوم نبود الان اینجا نبودم. ولی یک ذره انصاف داشته باشید دیواری کوتاه تر از ماها پیدا نکردید؟ چرا فکر می کنید مقصر همه بدبختی هایتان ما هستیم؟ اگر مشکلی برای مردم هست حال من هم بد است و بالعکس اما هیچ وقت دنبال مقصر نبوده ام

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید