فرماندار رودبار: بارش بیش از ۵۰ سانتی متری برف در خورگام

0
40

فرماندار رودبار خبر داد

بارش بیش از ۵۰ سانتی متری برف در خورگام

برف

دیار باد منجیلفرماندار رودبار گفت: در روستاها و ارتفاعات بخش های عمارلو ۲۵ تا ۳۰ سانتی متر و در خورگام بیش از ۵۰ سانتی متر برف باریده است.

محمدصالح ضیایی در گفت وگو با ایسنا در پی بارش برف و باران در ارتفاعات رودبار و پیش بینی های هواشناسی مبنی بر ادامه بارش ها، گفت: به اعضای ستاد هماهنگی مدیریت بحران این شهرستان دستور داده شده که در دسترس باشند و تمام ظرفیت های موجود را برای خدمات رسانی به کار گیرند.

وی افزود: در روستاها و ارتفاعات بخش های عمارلو ۲۵ تا ۳۰ سانتی متر و در خورگام بیش از  ۵۰ سانتی متر برف باریده است و مدارس این بخش ها هم بدلیل بارش برف، برودت هوا و احتمال یخبندان امروز شنبه، ۲۵ آبان ماه تعطیل شده است.

فرماندار رودبار با بیان اینکه خدا را به خاطر نعمت بارش برف و باران شاکریم، تاکید کرد: بارش رحمت الهی نوید فصل کشاورزی خوب را می دهد اما نباید به گونه ای رفتار کنیم که نعمت برف و باران به نقمت تبدیل گردد.

وی از رانندگانی که به مناطق کوهستانی و برف گیر رودبار سفر می کنند خواست در صورت عدم ضرورت سفر خود را به زمان دیگری موکول کنند و در صورت ضرورت خودروهای خود را مجهز به زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی نمایند.

به گزارش دیار باد منجیل، به علت بارش سنگین برف و وقوع کولاک شدید کلیه مدارس مناطق دیلمان و عمارلو امروز شنبه( ۲۵ آبان ماه) تعطیل اعلام شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید