منجیل با ۲۱ درجه سانتی گراد و جیرنده با ۸ درجه سانتی گراد به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط استان گیلان

0
22

 

سیل در گیلان؛

بارش ۲۴۵ میلیمتری در املش/ پایداری هوا تا پایان هفته

سیل 98 گیلان

کارشناس هواشناسی گیلان از روند افزایشی دما از روز سه شنبه خبر داد و گفت: کاهش ابر و پایداری هوا تا پایان هفته ادامه خواهد داشت.

یوسف میره جینی در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه بارندگی ها در گیلان از عصر روز گذشته آغاز شد و تا ظهر امروز ادامه داشت، اظهار کرد: در حال حاضر آسمان صاف تا کمی ابری است.

وی از بارش ۲۴۵ میلیمتری باران در شهرستان املش در کمتر از ۲۴ ساعت خبر داد و گفت: از ایستگاه های هواشناسی شهرستان های رضوانشهر، تالش، رودسر و فومن نیز بالغ بر ۱۰۰ میلیمتر باران گزارش شده است. همچنین گزارش بارش ۸۰ تا ۹۰ میلیمتری در شهرستان های ماسال، شفت و صومعه سرا داشتیم.

کارشناس هواشناسی گیلان با بیان اینکه سامانه ناپایدار از استان خارج شده است، تصریح کرد: آسمان فردا صاف تا کمی ابری خواهد بود و احتمال افزایش دما وجود دارد. همچنین در برخی از نقاط بارش های پراکنده پیش بینی می شود.

میره جینی منجیل با ۲۱ درجه سانتی گراد و جیرنده با ۸ درجه سانتی گراد را به ترتیب گرم ترین و خنک ترین نقاط استان طی امروز دانست و خاطرنشان کرد: حداکثر دمای هوای رشت نیز طی امروز به ۲۰ درجه سانتی گراد رسید.

وی از روند افزایشی دما از روز سه شنبه خبر داد و یادآور شد: کاهش ابر و پایداری هوا تا پایان هفته ادامه خواهد داشت. در حال حاضر ارتفاع موج دریا نیز بالاست و از روز سه  شنبه برای فعالیت های دریایی مناسب خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید