سخنان بی پرده و صریح حمید پورکان در دیدار با فرماندار شهرستان رودبار

0
56

‍ موارد و مشگلات و خواسته های عمومی را که امروز حمید پورکان فعال فرهنگی و هنری و اجتماعی شهر منجیل در جلسه دیدار با مسئولان در دفتر شهرداری خدمت فرماندار و با حضور امام جمعه محترم و مسئولان ادارات شهرستان مطرح نمودند ..

۱– ضمن سلام و خوش امد گویی و تشکر از فرماندار محترم که این جلسات را در شهر های مختلف شهرستان ایجاد کرده اند تا روند پیشرفت و توسعه شهرستان تسریع گردد .سپس نقد به اطلاع رسانی دیر هنگام و یک روزه بابت این جلسه که در دفعات بعد سعی شود حداقل چند روز از قبل از طریق رسانه ها و سایت های خبری اقدام تا همه شهروندان منجیلی مطلع گردند .‌

۲- در رابطه با عملیات اجرایی رمپ ورودی به شهرکه مصوب گردیده اقدامات عاجل و سریعتر انجام پذیرد تا حداقل یک مساعدتی به اقتصاد فلج شده بازار منجیل و ایاب ذهاب شهروندان انجام پذیرد .

۳–ترمیم و باز سازی سرعت گیر ورودی فرعی به اصلی شهرک ایثارگران که کرارا تقاضا شده از شهرداری و در سایت های خبری نیز بابت عواقب ان هشدار داده شده این نقیصه باعث تصادفات خطرناک و منجر به فوت گردیده . و سوال از مسئول اداره راه اقای قاسمی که این باز سازی به کدام اداره مربوط میشود که ایشان عنوان نمودند در حوزه شهری و مربوط به شهرداری میشود .

۴– وضعییت نابسمان اب رسانی شهر منجیل که به علت پوسیدگی و فرسودگی خط لوله های انتقال اب از فلمن به استخر اصلی که موجب مختل شدن زندگی شهروندان گردیده .
که در جوابیه اخر جلسه جناب فرماندار نسبت به تخصیص اعتبارات و عملیاتی شدن اجرا ان در اینده نزدیک خبر های خوشی را دادند .

۵– نبود فضای مناسب برای شهری که از لحاظ فرهنگی و هنری و داشتن هنرمندان توانمند و شهروندان هنر دوست سبقه دیرینه دارد . و در حال حاضر میشود از سالن فرهنگی و ورزشی دبیرستان رسالت بصورت مقطعی در ماه دو روز استفاده بهینه کرده و در این زمینه مکاتبات ان حدود دو سال است که از طریق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودبار با اموزش و پرورش انجام و هیچگونه همکاری لازم صورت نگرفته ..‌و تشکر از مدیریت بهداشت و درمان جناب دکتر بختیار که بنای دانشگاه پیام نور سابق را در اختیار هنرمندان جهت تمرین و تولید برنامه قرار داده اند .

۶– نقد به شهردار و شورای اسلامی محترم شهر منجیل که هیچکونه رغبتی به ایجاد فصای نشاط و شادی با اجرای برنامه های هنری هنرمندان که در سایر نقاط شهرستان اجرا داشته اما در شهر خود بایکوت هستند نداشته و مشخص نیست بودجه های تخصیصی کجا هزینه میشود .. که در اخر جلسه شهردار محترم عنوان نمودند . که این بودجه ها را بصورت پراکنده جهت جشنها و اعیاد مذهبی خرج نموده اند .. حال اینکه هنرمندان در همین ایام در مساجد شهرک و محمود اباد منجیل بصورت خودجوش ایجاد برنامه نموده که مورد استقبال جمع کثیری از شهروندان قرار گرفته است ..‌

۷– در اخر به عملکرد اقای شهردار نسبت به بی توجهی به جوانان و نخبگان علمی و فرهنگی و ورزشی نقد کردند و از این که با هیئات مساجد کرارا جلسات گذاسته اما به فکر واندیشه و خرد جمعی این عزیزان بها نداده اعلام تاسف کردند و عنوان نمودند . پیشرفت و توسعه .اشتغال زایی و درامد زایی در تمامی جوامع در گرو توجه به این مقوله مهم است .. زندگی شهروندان فقط در اسفالت و بتون خلاصه نشده .. و سر اخر برای همه خادمان به این نظام مقدس جمهوری اسلامی که حاصل خون پاک شهدا است ارزوی سلامتی و طول عمر نمودند ..

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید