گزارش| «پیش خور» کلید واژه سقوط مالی سرخابی‌ها

0
11

به گزارش خبرورزشی، اسپانسر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس پیش از اتمام فصل گذشته با هر دو باشگاه، تسویه حساب کرده و عجیب‌تر اینکه قبل از شروع این فصل، تقریبا تمام مبلغ فصل آینده را نیز به حساب باشگاه‌ها واریز کرده است.
در واقع اسپانسر مشترک این دو باشگاه، پول کلانی که مربوط به فصل آینده بوده را در آخرین پرداختی به حساب استقلال و پرسپولیس پرداخته، ولی تمام این مبالغ، صرف مسائل دیگری از جمله تسویه حساب با طلبکاران می‌شد و حالا برای ساختن تیم‌ها در فصل بعدی، حساب سرخابی‌ها خالی است. آن‌ها نمی‌توانند توقعی بیش از آن چه در قراردادشان با حامی مالی ذکر شده، دریافت کنند و از سوی دیگر با یک بحران درست و حسابی به نام «پیش خور» کردن پول‌ها مواجه هستند.
در اوایل فصل گذشته، موضوع «پیش خور» کردن پول اسپانسر برای اولین بار در باشگاه استقلال و پس از جابجایی در مدیریت این باشگاه شنیده شد. خبری که کاملا درست بود و اعضای گذشته و فعلی باشگاه نیز بر آن صحه گذاشتند. حالا پرسپولیسی‌ها نیز با چنین مشکلی مواجه شده اند. آن‌ها هم برای فرار از بحران مالی که گرفتارش بودند، اقدام به دریافت قرارداد فصل بعد خود کردند و به همین علت، حالا پولی در بساط نیست که سرخ‌ها بتوانند با آن، اقدام به تمدیدقرارداد با برانکو کنند.
از یک سو، نیمکت استقلال بدون سرمربی مانده و آن‌ها قبل از انتخاب سرمربی جدید باید با وینفرد شفر تسویه حساب کنند و از طرف دیگر، پرسپولیسی‌ها با کوهی از مشکلات مالی گذشته و جاری باید دست و پنجه نرم کنند آن هم در شرایطی که طبق قرارداد، اسپانسر بدهی به این دو باشگاه ندارد و پول فصل آینده را هم به استقلال و پرسپولیس پرداخت کرده تا آن‌ها مشکلات خود را حل کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید